סדנת סוף שבוע בנושא -‘בריאות, אושר וקבלת החלטות’ עם שי יונגרמן 25-27 באפריל 2019

בסדנה זו, בנוסף לתכנית הסדנה המלאה של החווה,  יידונו בשתי הרצאות נושאים חשובים אשר מזיקים לבריאותינו ויינתנו כלים פרקטיים מעולם ה-NLP להתמודדות עימם.
בסדנה המשתתפים יחשפו ויחוו כלי NLP עוצמתיים כמו דמיון מודרך , שיוכלו להוות קרש קפיצה התחלתי לשינוי עצמי בתחום נבחר.

את ההרצאות יעביר המרצה האורח שלנו – שי יונגרמן (M.A במדעי החברה, האוניברסיטה העברית) מאמן אישי ועסקי ומרצה מבוקש

הרצאותיו:

קבלת החלטות בריאה – על תהליך קבלת ההחלטות וכשלים בו הקשורים לנושא הבריאות והקשר בין בריאות לאושר. האם חייבים להיות בריאים כדי להיות מאושרים?
הרצאה מרתקת המבוססת על המחקרים המובילים בתחום.

סדנה חוויתית: סדנת דמיון מודרך ו-NLP – סדנה משלימה שבה יידונו נושאים אשר מזיקים לבריאותינו ויינתנו כלים פרקטיים מעולם ה-NLP להתמודדות עימם תוך התמקדות בדמיון מודרך.

המרצים האורחים מצטרפים בכל סדנה לצוות המקומי של החווה שמלווה ומנחה את הסדנה וכולל יועצים לאורח חיים בריא לצוות היועצים מצטרפים גם מורים בחוגים השונים של הסדנה כמו יוגה, צ’י קונג, מדיטציות ועוד
יועצי החווה הנם אנשי מקצוע מוסמכים מתחום הרפואה הטבעית ומעבירים הרצאות ופעילויות בנושא אורח חיים בריא, הם נמצאים באופן רציף עם הקבוצה בכדי לתת מענה בכל רגע נתון.
לקבלת מידע נוסף והרשמה, השאירו פרטיכם כאן:

הרשמו למגזין שלנו וקבלו ספר מתכונים דיגיטלי איכותי

אנו שולחים חדשות ועדכונים פעם בחודש. בניוז שלנו תקבלו תוכן איכותי מאד שנכתב על ידי הצוות המקצועי שלנו. 

“טבעוני-לי” הוא הדרך שלנו לעזור לך לסגל ולשמר אורח חיים בריא יותר, אנרגטי יותר ושליו יותר. מגזין “טבעוני-לי” הוא הדרך שלנו לשמור איתך על קשר ולעדכן אותך על מה חדש אצלנו. בנוסף, “טבעוני-לי” הוא מגזין עם הפתעות(!) לכן אנו נשמח להעניק לך מגוון הנחות ומבצעים מיוחדים, טיפים, המלצות ומתכונים שונים כל חודש דרך המגזין.