23.2.2023 סוף שבוע ריפוי בשיטת הסו ג’וק

הסו-ג’וק הינה אחת מתורות המרפא החזקות והמתקדמות ביותר בתחום הרפואה המשלימה שמבוססת על יכולתו של הגוף לאזן עצמו ולהביא לריפוי באופן טבעי. עם זאת מהות השיטה אינה מסתכמת בריפוי אלא בהעלאת המודעות וההבנה של הסדר הבסיסי בעולם כחלק מתהליך של צמיחה והתפתחות רוחנית.

  למי הסדנה מתאימה: 
  לכל מי שרוצה לשפר את איכות החיים ולהתפתח לחיים בריאים וטובים יותר, להגביר את רמת האנרגיה, להפחית לחץ, יחד נתרגל ריפוי עצמי, ונטמיע הרגלים חדשים להתמודדות עם אתגרים. 

  מה מקבלים?

  • קודם כל משתתפים בסדנה לאורח חיים בריא של מצפה אלומות שכוללת לינה, ארוחות ושפע פעילויות שמחזירה אנרגיית חיות לגוף. 
  • תקבלו ידע רחב ועדכני מהחקרים הכי חדשנים. 
  • נושאי ההרצאות :

   1. סו-ג’וק:
    סודות הבריאות בידיים שלכם. הסוג’וק הינה שיטת ריפוי קוריאנית, יעילה ועוצמתית המבוססת על הפעלת מנגנוני ריפוי עצמיים באמצעות גירוי נקודות מרפא על כפות הידיים.  סדנה חוויתית עם היכרות סודות הבריאות בכפות הידיים.
        2. פשוט להיות:
   הדרך לחיבור גוף-נפש-חיים ונשמה באמצעות נשימה מחייכת. הנשימה נמצאת בבסיס כל היצורים החיים, החיוך הוא תדר של שלמות. במצב של הרמוניה מופיע חיוך באופן ספונטני ובכאשר מחייכים מגיעה הרמוניה לסיטואציות שונות. סדנה חוויתית בה נחמד על הסדר המתקיים בעולמנו ועל המפתח לחיבור גוף-נפש-חיים ונשמה באמצעות

  מנחה ראשי:דר זוהר יגיל

  ד“ר זוהר יגיל (PhD), בוגר מכון ישראל קנדה למחקר רפואי של האוניברסיטה העברית, בעל תואר שני (M.Sc) בביולוגיה התפתחותית של מערכת העצבים ותואר שלישי במדעי הרפואה באימיונולוגיה וחקר הסרטן. כיום יו”ר מחלקת המחקר והפיתוח של איגוד הסו-ג’וק הבינלאומי, נגפור, הודו. יו”ר הסניף הישראלי של איגוד הסו-ג’וק הבינלאומי. מרצה בכיר לסו-ג’וק, Sam Won Dong ומדיטצית החיוך בארץ ובעולם ומנהל הקליניקה המקצועית של איגוד הסו-ג’וק הבינלאומי בישראל.


  צוות רחב ומקצועי ילווה וינחה את הסדנה יחד עם זוהר

   *אנו במצפה אלומות לא מתחייבים לתוצאה מסוימת, לכל אדם יש תגובות שונות לטיפולים שונים.
   היעוץ אינו רפואי.