סדנת סוף שבוע בנושא- ‘בריאות וקיימות’ עם עמיעד לפידות 13.9.2020

עמיעד לפידות מצטרף אלינו לסדנת סוף שבוע בריאותית של ניקוי והתחדשות ומוסיף לתכנים הקיימים עוד נושא חשוב במיוחד- קיימות, בריאות ומה שבניהם

העולם על קצה המזלג

מה הוא האמצעי הפשוט והקטן אתו ניתן להשפיע בצורה משמעותית ביותר על הבריאות שלנו ועל בריאות הסביבה שלנו?

רבותי וגבירותי (תופים) המזלג!

ההחלטות הפשוטות והיומיומיות שלנו, כמו למשל מה נאכל לארוחת הצהריים, יכולות להיות בעלות השפעה גדולה על הסביבה שלנו ועל הבריאות שלנו. 

אז ממתי המזלג כל כך משפיע? ועל מה בדיוק הוא מחולל השפעה ובעיקר מה אפשר לעשות? (רמז – זה הרבה יותר פשוט והרבה יותר טעים ממה שחושבים) על כל זאת ועוד בסוף שבוע מרגש ומעורר השראה במצפה אלומות.

הרצאה

התפוח נפל רחוק מהעץ

על ייעודו המפוספס של המין האנושי, איך הגענו למצבנו כיום בו בני האדם חיים בהתנגשות עם העולם? ובעיקר מה כדאי לעשות כדי לדאוג לעתיד טוב יותר לנו ולילדינו. מי ששומע הרצאה זו לא יכול להישאר אדיש. רבים הגדירו הרצאה זו כהרצאה משנת חיים.

סדנה

משחקי קיימות – משחקים מהנים שידגימו איך ניתן להבין בקלות את החוקתיות של החיים בכדור הארץ. איך זה משפיע על ההתנהגות שלנו, על התזונה שלנו ועל ההתנהלות שלנו בעולם. הסדנה תכלול פעילות בקבוצה מסדרת פעילויות ה- ODT.

עמיעד לפידות

נשוי ואב לשלושה, רס”ן במילואים, יזם סביבתי. בעל תואר ראשון בגיאוגרפיה בהצטיינות ותואר שני בתכנון ערים מהטכניון. זוכה פרס הגלובוס הירוק, פרס מגן השר להגנת הסביבה, בשנת 2012 הוגדר הבית שבנה כבית המגורים הירוק בישראל, בשנת 2013 הוגדר כאחד ממאה האנשים מעוררי ההשראה בישראל, בשנת 2017 זכה בתואר הבין לאומי Gifted Citizen.

המרצים האורחים מצטרפים בכל סדנה לצוות המקומי של החווה שמלווה ומנחה את הסדנה וכולל יועצים לאורח חיים בריא לצוות היועצים מצטרפים גם מורים בחוגים השונים של הסדנה כמו יוגה, צ’י קונג, מדיטציות ועוד
יועצי החווה הנם אנשי מקצוע מוסמכים מתחום הרפואה הטבעית ומעבירים הרצאות ופעילויות בנושא אורח חיים בריא, הם נמצאים באופן רציף עם הקבוצה בכדי לתת מענה בכל רגע נתון.
לקבלת מידע נוסף והרשמה, השאירו פרטיכם כאן: