6.7.2023 סדנת סוף שבוע עם אייל אמון

אנחנו מזמינים אתכם להתארח באוויר הגלילי, על רכס מסולע המשקיף על הכנרת ונופיו הקסומים של עמק הירדן והרי הגולן, אירוח בריא של מנוחה ורוגע. 

מצפה אלומות כבר מעל עשור מתמחה בחופשה בריאה, מנוחה, טיפולים וארוחות אורגניות טבעוניות בריאות, עידוד הליכה בטבע, בהייה מול הנוף אלא דברים שיעזרו לכם לחיות טוב יותר.

 
בעונה זאת הכנרת מחליפה תפאורה מדי שעה, אם יתמזל מזלכם תהנו ממופע חסידות תופסות גובה ועפות אלעל, שקנאים ועגורים גם כן חולפים פה,  באו להתארח אל מול נופיהם עוצרי הנשימה של הרי הגולן, הכנרת והחרמון
הסוויטות המפנקות של מצפה אלומות נמצאות בקו הראשון לנוף, בחלקן אפשר לצאת ישר מהסלון לדשא וערסל, ישנן סוויטות עם מרפסת פרטית, מומלץ לשבת לראות את השמש עולה מהרי הגולן ואת הכנרת משנה צבעין כשהשמש שוקעת. 
 עיצוב החדרים, המשלב בין סגנון מודרני כפרי וגלילי,  תחושה של התחדשות, שקט ושלווה, תוך הקפדה ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר – אלו שבזכותם תבקשו לשוב לאותו חדר בדיוק.

נרגשים לארח את אייל אמון – מרצה ופיזיולוג ומרצה קבוע במצפה אלומות 

יעביר למשתתפים סדנאות אינטראקטיביות, שישלבו את יישומם של המקורות הקדומים דרך המדע המתעדכן. תוכן הסדנאות הוכח כמאריך חיים הן כרונולוגית, וחשוב מכך ברמת תפקודנו מן ההיבט הפיזיולוגי והמנטלי.

אייל הוא דוקטורנט בבית הספר לבריאות הציבור באוניברסיטת ת”א ובעל תואר שני בפיזיולוגיה של המאמץ, מדעי הרפואה בהתמחות בשיקום לב.

בין הנושאים שבחר:

“מפתחות בריאים לירידה במשקל נכונה ולאורך זמן” – תרומתן של פעילויות פנאי ונופש שונות בתהליך הירידה במשקל, איך מודדים את עצימותן? מהי הפעילות הכי “שורפת”? מה קובע כמה קלוריות נאבד ברגע נתון? כדורגל או כדורסל? סקי??? ומה עם השרירים? מה הכי מחזק וכיצד שרירי הגוף מסייעים לתהליך השמירה על משקל גוף תקין?

“הקשר בין אורח חיים ואורך חיים” – הרצאת הדגל – בחירה או גזירה משמיים?
מסע בריאותי ממקורות אבותינו ועד למדע של היום. מה הקשר בין סגנון החיים במאה ה-21 לתחלואה? מהם פגעיו של העולם המודרני בהיבט הפיזי-תזונתי-מנטלי? כיצד באים חוקי הפיזיקה והמכניקה הבסיסיים להיות לנו לעזר או לצרה בתהליכי ירידה במשקל או העלאת מסת שרירי הגוף וחיזוקם? מהם יתרונותיה ופתרונותיה של הפעילות הגופנית בהתמודדות עם מציאות שבה הכל הופך נוח, זמין וממעיט תנועה

רוצים לשמוע עוד מוזמנים להשאיר פרטים