23.7 סופ”ש רפואה מונעת בהנחיית רון יפה

השנה אנו שמים דגש על חיזוק הגוף – הצטרפו אלינו לסדנה חובה ! 

רון יפה, ( N.D, M.T.O.M, DHS, CFMP) נטורופת מוסמך בעל יותר מ-20 שנות ניסיון מגיע אלינו לסופ”ש מרתק שיכלול הרצאות מרתקות, פעילויות מעשירות לחיזוק הגוף והנפש ומגוון הפתעות נוספות שאפשר למצוא רק אצלנו, בחוות הבריאות מצפה אלומות.

רון יפה

לא כולם יודעים זאת אבל כשאנחנו חשים ברע, כואב לנו הראש, הגרון או סובלים מכל חולי או כאב פיזי אחר משמעות הדבר היא שאנחנו נמצאים כבר בשיא המחלה. אלא, שבעולם המודרני בו אנו חיים, תקבלו במצב הזה טיפול שמטרתו להקל על הסימפטומים עצמם ולא במחלה עצמה. כלומר, נטפל בסימפטום אבל בלי לטפל בבעיה עצמה וזו בדיוק הסיבה שרון יפה מגיע אלינו לסדנה מרתקת ומיוחדת במינה.

רון יפה מתמחה בטיפולים אלטרנטיביים הוליסטיים שבהם הוא מקפיד להתמקד בטיפול בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים. הוא מאמין שלכל מטופל סיבות שונות שעומדות בבסיס התחלואה ולכן גם מתאים לכל אחד ואחת את הטיפול הייחודי המתאים לו ולצרכיו.

יחד עם רון יפה נכיר לאורך הסופ”ש את עולם הרפואה המונעת. נלמד באמצעותה כיצד באפשרותנו להסיר מחלות לחלוטין מגופנו, נגלה דרכים יעילות לאיזון בין הגוף, הנפש והסביבה שעוטפת אותנו, נלמד כיצד להתמודד עם סטרס ולחץ ונשמע כיצד ניתן למנוע מצבים של חולי וכאב עוד לפני שאנחנו מרגישים אותם. בנוסף, תוכלו ליהנות כמובן מהתכנים המוכרים והאהובים שלנו, הכוללים שלוש ארוחות ארוגניות טעימות במיוחד, תרגולי צ’י קונג, מדיטציה, יוגה ופעילויות העשרה נוספות, קבלת שבת מיוחדת במינה ובנוסף גם משתי הרצאות מרתקות שיעביר רון יפה. רון בעל ניסיון וידע עשירים במיוחד והוא מרצה מוכר בעל שם בארץ ובעולם שגם כותב מאמרים רבים למגזינים בינלאומיים.

על הרצאות:

רפואת העתיד – רפואה מונעת: בהרצאה נצלול יחד עם רון יפה לעולם הרפואה המונעת ונכיר את רפואת העתיד. נלמד במה היא שונה מהרפואה המודרנית ולמה כל כך חשוב שנכיר אותה. את ההרצאה נסיים עם מגוון טיפים וכלים פרקטיים ויעילים במיוחד שיסייעו לכם לאמץ את אחת הגישות הכי חשובות בדרך לחיים בריאים וטובים יותר.

על מערכת העיכול וכיצד היא משפיעה על הבריאות של כל אחד ואחת מאתנו: היום כבר כולנו יודעים שלא כל המזונות שאנחנו מכניסים לגופנו טובים לנו. אם נלמד להיות יותר מחוברים וקשובים לגופנו נוכל לדעת בדיוק מה טוב ומתאים לנו ומה לא.נלמד להכיר את מערכת העיכול של כל אחד ואחת מאיתנו ונצא עם כלים פרקטיים ותוכנית אימון ראשונית שאפשר להתחיל לתרגל מיד בתום הסדנה.

לפרטים נוספים והרשמה: