סופ”ש מתוק ובריא במיוחד בהנחיית טלי מחלב ב-13-16.2.20

נרגשים לארח את טלי מחלב היקרה שמגיעה אלינו לסופ”ש מיוחד בו נצא למסע בריא בעקבות השוקולד עם הרצאות מרתקות, הפעלות ומגוון הפתעות נוספות!

טלי מחלב, מאמנת לאורח חיים בריא ותזונה טבעית. מגישת טלויזיה ורדיו, מרצה ומנחת סדנאות בריאות בארץ ובחו”ל, ארומתרפיסטית ומטפלת בפרחי באך, מגיעה למצפה אלומות לסופ”ש מרתק, מתוק ומפתיע!

טלי מחלב

במהלך הסופ”ש ולצד התכנים המוכרים והאהובים שלנו, תעביר טלי שתי הרצאות מיוחדות במינן. בהרצאה הראשונה, תיקח אותנו טלי תיקח אותנו למסע מיוחד בעקבות השוקולד ופרי הקקאו. היא תנפץ מיתוסים, תגלה לכם דברים שמעולם לא ידעתם על הממתק האהוב ואפילו תחשוף דרכים פשוטות ויעילות שבאמצעותן ניתן להשתמש בו לריפוי והזנה! בהרצאתה השנייה, תיגע טלי בנושא ההזדקנות המואצת שהופכת יותר ויותר נפוצה. היא תציג את הגורמים לתופעה וכמובן, תקנה לכם כלים להתמודדות איתה.

טלי מספרת שהתשוקה שלה היא הבריאות שלכם ואנחנו והיא מזמינים אתכם למסע מיוחד שכולו טעם, הנאה, בריאות, איכות חיים והשראה! אז תנו לעצמכם מתנה והצטרפו אלינו לסופ”ש שבאמת אסור לכם לפספס.

על ההרצאות:

נפלאות הקקאו וסגולות השוקולד

רקע: מה אנחנו יודעים על שוקולד? מה מבין מה שאנחנו יודעים באמת נכון ומה בגדר מיתוס בלבד? מהי ההיסטוריה המרתקת מאחורי פרי הקקאו המופלא? מהם השימושים ההוליסטים בקקאו ומה תפקידו ככלי ריפוי והזנה?

הזדקנות מואצת: גורמים, מניעה, מיתוסים ואמיתות

מה ההבדל בין ההזדקנות הטבעית להזדקנות המואצת? מהם הגורמים לכך בעולם מודרני, תעשייתי מתקדם ולמה דווקא עכשיו התופעה הזו הופכת ליותר ויותר שכיחה? והאם נוכל למנוע את הגורמים הללו ולצמצם את הנזק שהם גורמים לנו?

 

להזמנות ולפרטים נוספים: