נרגשים לארח לראשונה סדנת ספורט מיוחדת במינה! 5 ליולי 2020

הצטרפו אלינו לסדנה ספורטיבית ייחודית שמתאימה למתחילים ומתקדמים כאחד ותלווה על ידי תומר בסקינד, מאמן ובעל עסק לאימון גופני וד”ר מיכאל הרלינג, מומחה לרפואת משפחה.

נפש בריאה בגוף בריא. היום כבר ברור לכולם ששני הדברים הללו הולכים יד ביד ושפעילות גופנית הכרחית כדי לסייע לגופנו לעבור תהליך משמעותי של ניקוי והתחדשות. לכן, לצד הצ’י קונג, פילאטיס והיוגה שאנחנו מקיימים כדרך קבע במצפה אלומות, החלטנו לצאת עם סדנת ספורט ייחודית שמתאימה לכולם וכולן. גם לאלו שיוצאים להליכה פעם – פעמיים בשבוע וגם לאלו שמותחים את גופם עד לקצה גבול היכולת.

ביחד ובמהלך הסדנה, נגלה כמה חשוב לשלב פעילות גופנית בתהליך ניקוי והזנת הגוף, מהי הדרך הנכונה להתאמן בלי להיפצע ואיך תזונה טבעונית יכולה לשפר הישגים אישיים ולזרז תהליכי שיקום מפציעה. בסוף השבוע, כל אחד ואחת מהמשתתפים ייצא מכאן עם סל פעילויות מגוון ואיכותי ומגוון טיפים וכלים שיאפשרו לו להמשיך או אפילו להתחיל לבצע פעילות גופנית בהנאה בביתו.

לצד המדריכים והמרצים שלנו במצפה אלומות, יוביל את הסדנה המיוחדת תומר בסקינד, מאמן ובעל עסק לאימון גופני ואליו יצטרף להרצאה מרתקת ד”ר מיכאל הרלינג, מומחה לרפואת משפחה וחובב ספורט מובהק שאולי נתקלתם בו חולף על פני מסלול המכשולים בתכנית “נינגה ישראל”. בהדרכתם, נבין כיצד מערכות גופנו פועלות, נגלה את הקשר ההדוק שבין פעילות גופנית לתהליך ניקוי הגוף והזנתו ונרחיב את סל הפעילויות הגופניות שלנו תוך דגש על איכות, יעילות והתאמה אישית.

לא נוותר גם על תרגול מעשי של מגוון פעילויות גופניות מיוחדות שיאפשרו לכולכם להתנסות בהן ולגלות כמה הן יכולות להיות מהנות ויעילות.

כל אלו, יתלוו כמובן לפעילויות ולתכנים המוכרים שלנו במצפה אלומות, הכוללים תזונה אורגנית – טבעונית טעימה ובריאה במיוחד, הרצאות תוכן מעשירות של מיטב המרצים ופעילויות העשרה, גוף ונפש שישלימו שבוע שבו תוכלו לתת לגופכם את כל הכלים הדרושים לו על מנת להתנקות ולהתחדש.

שימו לב, מס’ המקומות בסדנה מוגבל! אל תפספסו את ההזדמנות להצטרף לסדנה ייחודית שבאמת אסור לכם לפספס.

על המרצים וההרצאות:

תומר בסקינד: תומר, תושב מדרשת בן גוריון, חי ונושם פעילות גופנית, מאמן ובעל עסק לאימון גופני. לתומר ניסיון עשיר של למעלה מ-30 שנה באימון למטרות שונות, החל מהכנה לאתגרי אולטרה מרתון, איש ברזל וספורט תחרותי, ועד לליווי קבוצות אימון לילדים ואימון פונקציונאלי המותאם לכל הגילאים.

תומר בסקינד

ד”ר מיכאל הרלינג: ד”ר הרלינג הוא מומחה לרפואת המשפחה, לרפואה פונקציונלית ואקופונקטורה והוא בעל ניסיון עשיר בעולם הרפואה. ד”ר הרלינג משלב בטיפול גישות שונות – רפואה מערבית, אקופונקטורה, צמחי מרפא, תזונה, תנועה ועוד. לצד כל אלו הוא מספיק לטפח את תחביביו וביניהם גלישת גלים, אומנויות לחימה, גלישה על סקייטבורד ועוד.

ד"ר מיכאל הרלינג

על ההרצאה” “להישאר בתנועה”: כיצד לשמור על יכולת התנועה שלנו ואף לשפר אותה לאורך מעגל החיים בעזרת שיטת- אימון תרגילי-על”. בהרצאתו, יציג מיכאל את נושא התנועה והפעילות הגופנית מזוויות שונות וחדשניות, ונבין איך אפשר בצורה פשוטה, קלה, מהירה וזולה לשמר את היכולות הגופניות שלנו.

לפרטים נוספים והרשמה: