חוזרים לכושר עם מצפה אלומות – חדש

אני רוצה ללמוד איתכם איך לחזור לכושר  – צרו איתי קשר לפרטים 

  הצטרפו אלינו לסדנה חוויתית ייחודית שמתאימה למתחילים ומתקדמים כאחד ותלווה על ידי תומר בסקינד

  נפש בריאה בגוף בריא. היום כבר ברור לכולם ששני הדברים הללו הולכים יד ביד ושפעילות גופנית הכרחית כדי לסייע לגופנו לעבור תהליך משמעותי של ניקוי והתחדשות. לכן, לצד הצ’י קונג, פילאטיס והיוגה שאנחנו מקיימים כדרך קבע במצפה אלומות, החלטנו לצאת עם שירות חדש וייחודי שמתאים לכולם וכולן. גם לאלו שיוצאים להליכה פעם – פעמיים בשבוע וגם לאלו שמותחים את גופם עד לקצה גבול היכולת.

  ביחד ובמהלך הסדנה, נגלה כמה חשוב לשלב פעילות גופנית בתהליך ניקוי והזנת הגוף, מהי הדרך הנכונה להתאמן בלי להיפצע ואיך תזונה טבעונית יכולה לשפר הישגים אישיים ולזרז תהליכי שיקום מפציעה. בסוף השבוע, כל אחד ואחת מהמשתתפים ייצא מכאן עם סל פעילויות מגוון ואיכותי ומגוון טיפים וכלים שיאפשרו לו להמשיך או אפילו להתחיל לבצע פעילות גופנית בהנאה בביתו.

  לצד המדריכים והמרצים שלנו במצפה אלומות, יוביל את הסדנה המיוחדת תומר בסקינד, מאמן ובעל עסק לאימון גופני.

  בהדרכתו, נבין כיצד מערכות גופנו פועלות, נגלה את הקשר ההדוק שבין פעילות גופנית לתהליך ניקוי הגוף והזנתו ונרחיב את סל הפעילויות הגופניות שלנו תוך דגש על איכות, יעילות והתאמה אישית.

  לא נוותר גם על תרגול מעשי של מגוון פעילויות גופניות מיוחדות שיאפשרו לכולכם להתנסות בהן ולגלות כמה הן יכולות להיות מהנות ויעילות.

  כל אלו, יתלוו כמובן לפעילויות ולתכנים המוכרים שלנו במצפה אלומות, הכוללים תזונה אורגנית – טבעונית טעימה ובריאה במיוחד, הרצאות תוכן מעשירות של מיטב המרצים ופעילויות העשרה, גוף ונפש שישלימו שבוע שבו תוכלו לתת לגופכם את כל הכלים הדרושים לו על מנת להתנקות ולהתחדש.

  שימו לב, מס’ המקומות בסדנה מוגבל! אל תפספסו את ההזדמנות להצטרף לסדנה ייחודית שבאמת אסור לכם לפספס.

  תומר בסקינד

  תומר בסקינד: תומר, תושב מדרשת בן גוריון, חי ונושם פעילות גופנית, מאמן ובעל עסק לאימון גופני. לתומר ניסיון עשיר של למעלה מ-30 שנה באימון למטרות שונות, החל מהכנה לאתגרי אולטרה מרתון, איש ברזל וספורט תחרותי, ועד לליווי קבוצות אימון לילדים ואימון פונקציונאלי המותאם לכל הגילאים.

  לפרטים נוספים והרשמה: