דיאטה טבעית

דיאטה, דיאטה, דיאטה…
זו המילה ששומעים כיום בכל שיחה. כולם מחפשים דיאטה שתעשה מעשה קסמים.

כיום, למעלה ממחצית אוכלוסיית העולם המערבי סובלת מעודף משקל וכרבע מהשמנת יתר. תנסו לנחש כמה מנסים למצוא דיאטה אמיתית שתחזיק לאורך השנים.

ב”מצפה אלומות” – חוות בריאות והתחדשות, הראשונה מסוגה בארץ, אנו מעניקים הזדמנות לכל אותם אנשים, אשר נאבקים תמידית עם דיאטה, משקל עודף ועם הבעיות הנלוות אליו, לקחת אחריות על חייהם וליטול חלק פעיל בתהליך ניקוי הגוף והדיאטה, תוך שילוב עם פעילות גופנית, על מנת להפוך את תהליך ההרזיה ליעיל, וכן ללמוד כיצד ניתן לשמור על תזונה נכונה ואורח חיים בריא.
השיטה לפיה אנו עובדים מבוססת על שיטת ד”ר אן ויגמור. ב”מצפה אלומות” לא מדברים על דיאטה, אלא על אורח חיים.

רוב האנשים צורכים כמויות אוכל הרבה מעבר לצורכי הגוף, דיאטה מודרנית, אותה רובנו צורכים היא סכנה לגוף, התהליך מעמיס על כל מערכות הגוף ומהווה מקור נוסף לליקויי הבריאות. (ראו את הסרט נגד תעשיית המזון המודרני- “לאכול בגדול”) הפרדוקס הוא, כי למרות אכילת היתר, סובלים רבים מתת תזונה, הואיל וגופם לא מקבל מספיק ערכים תזונתיים בגלל הרגלי תזונה לקויים, תנאי לחץ וחוסר זמן. רובנו ניסינו דיאטה זו או אחרת להתמודדות עם השמנת יתר. לרוב מסתיימות דיאטות אלו בתוספת משקל ובעוגמת נפש, הואיל והן אינן נעשות מתוך ראיה כוללת של העתיד.

דיאטות הדוגלות בצריכה מוגברת של חלבונים או צריכה מוגברת של פחמימות עלולות לגרום לנזק כלייתי או למחסורים. דיאטות הרעבה מאטות את קצב חילוף החומרים, ובכך גורמות שוב להשמנה. דיאטה הפועלת על עקרון של הרעבה פועל מנגנון ההישרדות של הגוף. האדם הקדמון לעתים לא הצליח למצוא ציד או מזון שנלקט מן העצים. לפיכך קיים מנגנון הגנה בגופנו המאט את הקצב המטבולי בעיתות מצוקה. ואז, בעוד הקצב המטבולי מאט, גופנו “שורף” את המזון בקצב איטי יותר, אשר אינו מאפשר ירידה במשקל.
קיימת סברה, כי על כל עליה של 1% שומן בגוף, גדל הסיכון לתמותה ממחלות ב- 1%.

מלבד ההיבט האסתטי, טומנת בחובה תופעת ההשמנה גם סכנות ממשיות לבריאות:
סוכרת
יתר לחץ דם
עודף כולסטרול
עייפות כרונית
מחלות לב וכלי דם
סרטן

אין פתרון בזק להשמנה. המפתח נמצא במילה אורח חיים, דיאטה היא מרכיב אחד שלו. מי שאינו מסגל אורח חיים בריא לטווח ארוך, לא יעמוד במשימה של שמירה על משקל גוף.
במצפה אלומות אנו נותנים לכם הזדמנות לעשות שינוי, ליטול פסק זמן מטרדות היומיום ומהלחצים. האנרגיות הנוצרות במקום, רוח האחווה השוררת במסגרת הסדנאות וההרגשה, כי יש עוד רבים שחושבים כמוכם, תורמות לתחושה נפלאה.

התכנית במצפה אלומות כוללת:

ניקוי רעלים
ידוע, שאנשים שמנים מתקשים לרדת במשקל בגלל כמות הרעלים הנמצאת בגופם, המצטברים בעיקר בשומנים. דיאטה במקרים אלו חייבת לכלול תהליך של ניקוי רעלים.
במצפה אלומות, נעשה ניקוי הגוף ע”י מזון טבעי חי ומיצים טריים של ירקות ועשב חיטה. צומות מיצים (יומיים בשבוע) תורמים לניקוי הגוף /ניקוי רעלים והכנה לקראת בנייתו מחדש. עשב חיטה, שהוא עשיר בויטמינים ומינרלים יותר מכל מרכיב תזונתי אחר, מאיץ את תהליך הניקוי והורדת השומנים בגוף.

תזונה בסיסית
קל יותר להוריד משקל כאשר רמת החומציות (PH) בתאים יורדת. היות והמזון המוגש על ידינו הינו טבעי ואורגני, עשיר בנבטים ובעלים ירוקים הוא מוריד את רמת חומציות הגוף. התזונה שאנו מציעים עשירה בויטמינים ומינרלים וקלה לעיכול. דיאטה רגילה איננה משנה את ה-pH בגוף, כלומר- לא שינינו את התוכנה של הרצפטורים במוח, וזהו בעצם המפתח להורדת המשקל. שתייה יומיומית (פעמיים ביום) של מיץ עשב חיטה ידועה כמורידה רמות סוכר בדם, משפרת את תהליכי העיכול, מטהרת דם, כליות, כבד ומעיים.

פעילות גופנית יומיומית
עובדה היא, שההתמודדות עם השמנת יתר אינה מצליחה ללא ליווי בפעילות גופנית.
במסגרת התכנית אנו מציעים מגוון של פעילויות גופניות במשך היום, אשר מסייעות בהורדת משקל. למשל: הליכה בטבע בבוקר אל מול הזריחה, צ’י קונג, טאי צ’י, התעמלות לימפטית, יוגה ועוד. דיאטה ללא פעילות גופנית היא לא תהליך אמיתי.

מודעות אישית
בתהליך ההרזיה חשוב לעבוד על מודעות עצמית ודימוי עצמי. אנו מציעים סדנאות מודעות ודמיון מודרך להורדת לחץ החיים ומניעת עייפות כרונית והשראת רוגע ושלווה. במסגרת התכנית תלמדו מהיכן נובעות ההתמכרויות, ומהן הדרכים להתגבר עליהן. כשיש הערכה עצמית, הצורך בדיאטה יורד. החשיבות שנותנים למילה דיאטה מצטמצמת לעין ערוך. שילוב של הערכה עצמית יחד עם אורח חיים נכון מבטיח בריאות וסיפוק.

כלים להצלחה
במשך שהותכם במצפה אלומות, אנו נותנים לכם את הכלים הדרושים להתמודד עם המשך ההרזיה בשובכם הביתה. כלים אלה כוללים: הדרכה בהכנת מזון בריא, הדרכה בהנבטה, הרצאות על מערכות הגוף השונות, וטיפים לאורח חיים בריא.

בנוסף אנו מציעים
נוף מקסים ומרגיע של הכנרת, הרי הגולן ועמק הירדן
מתקנים מרווחים ויפים הנותנים תחושה ביתית
חווית לימוד גידול עצמי של עשב חיטה בחממה המדהימה שלנו.

אז בפעם הבאה שאתם חושבים על דיאטה,
תחשבו דיאטה טבעית! דיאטה בריאה!
דיאטה שתורמת ומחזקת את הגוף!
דיאטה לטווח ארוך! דיאטה טבעית במצפה אלומות

היי, אנחנו בית הבריאות אלומות , נעים להכיר!

אם חיפשת מידע על סדנאות סוכרת, סדנאות ירידה במשקל, ניקוי גוף ושליטה בסוכר
זה המקום הנכון! אם אין לך זמן לקרוא, אפשר לדבר או להתכתב עם נציג ולקבל תשובה מהירה.  

רק כמה פרטים ואנחנו חוזרים אלייך >

    מבטיחים שלא נציף את תיבת המייל שלך, ותמיד ניתן להסיר את עצמך בקליק אחד

    האתגר האמיתי שלך היום הוא לנהל אורח חיים נכון, כזה שיעניק לך אושר וחיוניות לאורך זמן. ⭐️⭐️ההרשמה לסדנאות פתוחה! יש לך הזדמנות להתחיל מחדש ממש עכשיו⭐️