קישורים מומלצים

דף הפייסבוק של עדנה מינץ
עדנה מינץ בעלים ותזונאית של חוות הבריאות מצפה אלומות, מומחית בשיטת ה RAW FOOD הקימה דף פייסבוק מעוצב ועשיר בידע: מאמרים, סרטונים, מתכונים ועוד. מומלץ בחום!


אתר הבית של עדנה מינץ
עדנה מינץ מנחת סדנאות בהכנת מזון בריא, מייעצת בתזונה להרזייה ולשיפור מצב הבריאות, נותנת הרצאות בפני גופים פרטיים וציבוריים, וכן מייעצת למסעדות, חברות מזון ובתי מלון.


אתר אנונימוס
עמותה לזכויות בעלי חיים הפועלת למניעת פגיעה בחיות, ומפרטת את זכויותיהם. באתר שאלות הנוגעות לחיות, גלריות, לוח פעילות וכתבות בתחום.


טבעונאות זה raw food בעברית!
טבעונאות היא העדפה למזון טבעוני (vegan) – מעולם הצומח, ונא (raw) – חי, טבעי, לא מבושל.
הטבעונאים הישראלים משתפים במתכונים, נפגשים ויוצאים לטיולים, שואלים שאלות, פותרים בעיות, מפתחים רעיונות ומקבלים תמיכה רגשית, לבחירה שנמצאת בתדר אחר כל כך מהחרבות שסביבנו.


עץ בעיר – מומלץ בחום!
אתר הנותן ייעוץ גנני ומציע פורומים בעניין, בנוסף, תמצאו באתר כתבות ומתכונים בנושא מזון חי, תמי צרי, מנהלת האתר הינה אורחת ומרצה קבועה במצפה אלומות, עובדת מכל הלב ומתוך אידיאולוגיה מרשימה!


דר’ חיים רוזנטל
רופא כללי העוסק בהומאופתיה מזה 25 שנה. מרצה בכיר בחוות הבריאות מצפה אלומות, העוסק בנושא תהליכי ניקוי והבראה.


א. שטמפר
מגדלים עשב חיטה אורגני משנת 1989.


כמוני חברים לבריאות
אתר חדש וצעיר המציע קהילות בריאות ופורמים בנושאים שונים: השמנת יתר, סוכרת, מחלות לב ועוד.


 

אלומות שלנו
מוזיאון ווירטואלי שימור מורשת קבוצת אלומות.

הרשמו למגזין שלנו וקבלו ספר מתכונים דיגיטלי איכותי

אנו שולחים חדשות ועדכונים פעם בחודש. בניוז שלנו תקבלו תוכן איכותי מאד שנכתב על ידי הצוות המקצועי שלנו. 

“טבעוני-לי” הוא הדרך שלנו לעזור לך לסגל ולשמר אורח חיים בריא יותר, אנרגטי יותר ושליו יותר. מגזין “טבעוני-לי” הוא הדרך שלנו לשמור איתך על קשר ולעדכן אותך על מה חדש אצלנו. בנוסף, “טבעוני-לי” הוא מגזין עם הפתעות(!) לכן אנו נשמח להעניק לך מגוון הנחות ומבצעים מיוחדים, טיפים, המלצות ומתכונים שונים כל חודש דרך המגזין.