סוף שבוע מיוחד בחוות אלומות 28-30 בנובמבר

עם אמנית אורחת : החלילנית והמנטורית חפציבה זר אביב בשני מפגשים מרתקים

התומכים בתהליך הניקוי התזונתי מול נופי הכינרת המרהיבים באלומות.

“חלילים ורוח קונצרט מדיטציה

מרגיע ומרומם את התודעה

עם אמנית החלילים – חפציבה זר אביב

 

חפציבה ,חלילנית רב תחומית יוצרת אצל המאזין זכרון קדום מכשף של חלילים ומרטיטה את הלבבות  עם היופי הנשגב והנשמה  הספיריטואלית החודרת של החלילים. חוויית הקונצרט מטובלת בדמיון מודרך בהשראת סיפורי חליל עתיקים , אלים ובנות ים מהמיתולוגיה ,טכסים מהתנ”ך ועד נופים של תרבויות אבודות.

הריפוי באמצעות צלילי החלילים של חפציבה הוא מאוד עוצמתי ומוביל למדיטציית טרנס עמוקה וגוררת אותנו לשלווה ורוגע עילאיים, ריכוז, מיקוד ומיצוי עצמי. ריפוי כזה בחליל ובצליל בכלל הינו תחום עתיק מאוד והיה רווח לפני אלפי שנים אצל עמים עתיקים אצלם השימוש בצליל היווה דרך מאוד מקובלת לטפל בבעיות של הגוף הנפש והרוח. 

מאזיניה מדווחים שהם חווים שחרור רב המגיע כאשר מתמסרים  עמוק אל תוך המדיטציה עד למצב של רפיון ורוגע, פתוחים לקבלת רטט האנרגיה שמפיקים צלילי החליל העולים וחולפים דרך מרכזי האנרגיה שלנו.

“תרפיה בקול ותנועה” – סדנא חווייתית
בה נרכוש כלים פשוטים לשחרור מלחצים בהנחיית חפציבה זר אביב

היות שהחיים מזמנים לנו התמודדויות רבות, קשיים ומצבי לחץ שנאגרים בגוף שכבה על גבי שכבה ומעמיסים על המערכת הרגשית העצבית והפיזית, חשוב להקשיב לעצמנו,לאזן, לעבור תהליכי קתרזיס מבוקרים על מנת לשחרר את אותם עומסים וטראומות כך נמנע התפתחות של כאבים ומחלות בגוף שלנו ובנפשנו. אחת הדרכים לכך תהיה כשנעיר את הכלי העצמתי לריפוי שנמצא אצל כולנו במיתרי הקול, בסרעפת ובמערכת הנשימה.

בסדנה נתרגל טכניקות נשימה ותנועה משולבים בהבעה קולית ובגווני קול  חדשים לצד מוסיקה ייחודית ותומכת. וכן נקיים שיח ותהליך דמיון מודרך שיעמיק את החוויה.

ביוגרפיה :

חפציבה זר אביב, מוסיקאית – אמנית חלילים בינלאומית ומנטורית בכירה בתחום המוסיקה, בעלת הכשרה אקדמאית, תואר ראשון בחינוך מוסיקלי ותואר שני בהנחיית קבוצות וטיפול באמנויות.

עוסקת מעל עשור בחקר של צלילים מרפאים ובהשפעתם על הגוף-נפש ,משלבת בעבודתה את ההיבטים הרגשיים והאנרגטיים שרכשה בלימודיי המוסיקה הקלאסיים הקונבנציונליים עם הרוחניות שנמצאת בעומק צלילי החלילים. בין ארבעת אלבומיה, הוציאה לאור אלבום מדיטטיבי לריפוי ורגיעה  ” חלילים שמימיים”  שיצא מאז במהדורה שניה . בהמשך הקליטה קטעים נוספים בהם היא עושה שימוש בקונצרטים המדיטטיביים.

חפציבה מעבירה את הסדנאות ומדיטציות החליל שלה בפסטיבלים רוחניים , בארגונים שונים , בקהילות רוחניות כמו טלוס ישראל, ארגון מעגלי הנשים הישראלי ,מופיעה לצד מורים רוחניים ישראלים ובינלאומיים וכן בסלונים הפרטיים.

 במקביל חפציבה מנהלת קריירה מצליחה על הבמות בארץ ובעולם יחד עם הלהקות שלה במוסיקה קלאסית ועולם והוציאה עד כה ארבעה  אלבומים שבמרכזם החלילים. ומנהלת את הקונסרבטוריון בזיכרון יעקב.

לפרטים נוספים והרשמה: