סטרס או המחלה של המאה ה-21

הפתרון האמיתי לסטרס נמצא בך

סטרס הינו מצב נפשי אשר רובנו חווים אותו באופן יומי – בחוות הבריאות מצפה אלומות הקמנו מערכת אשר יודעת לתת מענה טבעי – שינוי אשר מתחיל בך, הפתרון האמיתי לסטרס נמצא בך.
בחוות הבריאות מצפה אלומות אנו מאמינים בריפוי טבעי “היה אתה הרופא של עצמך”, ביישום שיטת אן ויגמור אשר רואה את הרוח, גוף ונפש כמכלול אנו מציעים לך אלטרנטיבה – “נפש בריאה בגוף בריא”.

השיטה מלמדת כי האחריות לריפוי מוטלת על האדם עצמו. הסטרס איננו מחלה אלא תסמין, תסמין של אורח חיים מתוח מידי, לחוץ מידי, צפוף מידי אורח חיים האופייני כל כך למאה ה- 120. אל תוותר! קח לעצמך פסק זמן בחיים, עדיף פסק זמן יזום מאשר פסק זמן כפוי. אל תפנה לרפואה המודרנית כשכבר אין ברירה. בחוות הבריאות מצפה אלומות נלמד אותך כיצד הנפש והרוח יכולים להביא לך פתרון.

כיצד?
הסטרס יתפוגג באמצעות המזון הטבעוני אורגני, שמגישים בחווה נוכיח לך כי המוטו של היפוקרטס: “יהיו מזונותיך תרופותיך” אכן עובד. הגוף שלך יעבור ממצב חומצי למצב בסיסי. ממצב בו אתה “חוטף” משהוא על הדרך ואוכל בצורה לא סדירה, ממצב בוא אתה חי על קפה ומתוקים, ממצב בו אתה צורך אוכל מהיר למצב בו אתה יושב בצורה רגועה ונינוחה ואוכל מזון מבריא ומבריא. סטרס גורם לך לאכול בצורה לא סדירה בכמויות לא נכונות ובאיכות ירודה.
הסטרס יתפוגג באמצעות עבודה על הנפש, באמצעות מדיטציה, צ’י קונג, תרגילי נשימה והרפייה, וכן באמצעות סדנאות תרפייה בצחוק או סדנת REBIRTHING, וכן בסדנאות נוספות. בשילוב עם הנוף המדהים, השקט הממכר ההליכה בטבע ותרגול יוגה לאחר מכן מידי יום במהלך הסדנא, כל אלו יפוגגו את הסטרס.
הסטרס יתפוגג באמצעות התנתקות מהעולם החיצוני מהעבודה ומהעיר, החווה ממוקמת באיזור גלילי פסטורלי ושקט, במקום בו תתעוררו לקול ציוץ הציפורים ולא לקול משאית הזבל, אצלנו לא תמצאו טלוויזיות, רדיו וכן השימוש בפלאפון אסור במסגרת פעילויות הסדנה. הניתוק מלחצי היום יום, מעבודה, מהבוס, מהילדים, מהמשפחה כל אלו יאפשרו לך להשקיע את הזמן בעצמך ורק בעצמך! הסטרס יעלם מעצמו.

הסטרס מתפוגג ואני חוזר הביתה, עכשיו מה? ומה אחר כך?
אנו מאחלים לכל אחד ואחת מכם להמשיך בשיטת אן ויגמור אבל איננו מנותקים מהעובדה שלא לכל אחד ואחת זה מתאים. ולכן מספיק שתיקחו אתכם אחוז אחד- זה יהיה האחוז שיתחיל את השינוי בכם. מספיק שוויתרתם על כפית סוכר, מספיק שוויתרתם על קפה או אלכוהול או שהתחלתם לתרגל מדיטציה או יוגה באופן קבוע וכבר התחלתם שינוי חיובי. ברגע שתרגישו כי השינוי נחלש ואתם זקוקים לדחיפה או איפוס, תקפצו לבקר ונשמח לארח אתכם מחדש!
אל תחפשו תירוצים! אל תגידו “למי יש זמן לזה” או “זה לא מתאים לי התזונה הטבעונית הזו”- תירוצים לא חסר ובסופו של יום תישארו עם הסטרס ועם הלחץ. קחו על עצמכם אחריות וצאו לדרך חדשה בחיים, השינוי מתחיל בכם, אנחנו כאן כדי לעזור לכם! בהצלחה!

היי, אנחנו בית הבריאות אלומות , נעים להכיר!

אם חיפשת מידע על סדנאות סוכרת, סדנאות ירידה במשקל, ניקוי גוף ושליטה בסוכר
זה המקום הנכון! אם אין לך זמן לקרוא, אפשר לדבר או להתכתב עם נציג ולקבל תשובה מהירה.  

רק כמה פרטים ואנחנו חוזרים אלייך >

    מבטיחים שלא נציף את תיבת המייל שלך, ותמיד ניתן להסיר את עצמך בקליק אחד

    האתגר האמיתי שלך היום הוא לנהל אורח חיים נכון, כזה שיעניק לך אושר וחיוניות לאורך זמן. ⭐️⭐️ההרשמה לסדנאות פתוחה! יש לך הזדמנות להתחיל מחדש ממש עכשיו⭐️