סופ”ש אופטימי במיוחד עם ד”ר דינה אייזן 16.7.20

שמחים ונרגשים לארח שוב את ד”ר דינה אייזן לסופ”ש שכולו אופטימיות, שמחה ותקווה!ד”ר דינה אייזן

ד”ר דינה אייזן, מומחית ברפואת משפחה, מרצה בנושאי בריאות ושמחה, מחברת הספרים “מסע אל ממלכות פנימיות” ו”הגוף האופטימי”  ומנחה קבוצות לחשיבה אופטימית, חוזרת אלינו לסופ”ש מעורר השראה ואופטימי במיוחד.

הפעם, בנוסף לתכנים המוכרים והפעילויות האהובות, יחכו לכם בסדנת הסופ”ש שלנו 4 (!) הרצאות מחכימות ומעשירות מאת ד”ר דינה אייזן.

היום כבר ברור לכולם שלגישה שלנו לחיים יש השפעה ישירה גם על הבריאות שלנו ושהדרך לגוף בריא עוברת דרך גישה אופטימית  ומלאת תקווה. בסופ”ש אחד תציג לכם ד”ר אייזן את כל היתרונות שבתפיסת העולם האופטימית, יעזרו לכם לראות את הטוב גם כשלא תמיד קל למצוא אותו ותעניק לכם כלים לחיים אופטימיים, שמחים ובריאים.

 ההרצאות שיחכו לכם בסופ”ש שכולו אופטימיות כדרך חיים:

מהי שפיות אופטימית – איך שומרים על ראש בריא וגוף חסון כשעוברים מ”אין לי ברירה” ל-“יש לי בחירה”  

מ”הילחם או ברח” ל”הרפה ותתרפא” – להכיר את מנגנון הסטרס ולתחם אותו בזמן. איך עוברים מלחיצה ממושכת על דוושת הגז (סטרס) לנהיגה רגועה בדרכי החיים, ללא מהמורות מיותרות

(כמעט) הכול בראש – החלמה במחשבה תחילה. ככל שכוחות הנפש – הרצון, הכוונה, המוכנות – גדלים, כך גם משכנעים את הגוף לבוא בעקבותינו. על כוחות העל של הנפש.

מהפרזות והחסרות למידה הנכונה – כפי שאמר פרצלזיוס: כל רעילות היא עניין של מידה. לחזור לאיזון מבלי להחסיר מעצמי ומבלי להפריז/להתמכר/להשתעבד

תשומת לב, ציפיות ועיבוד מידע סלקטיבי – לומדים לראות את הטוב

בהמלצה חמה > תירשמו היום:  *מקומות אחרונים