‎סדנת ‘אישה בשלה’ – סדנת סופ”ש נשית, אישית בריאה ומעצימה לנשים בגיל המעבר

נרגשים לארח לראשונה אצלנו במצפה אלומות את סמדר מילר, מפתחת שיטת “לצאת לאור בעוצמה” לסדנה שכולה בריאות והעצמה נשית.

עבור נשים רבות, גיל המעבר הוא נקודה משמעותית. לפתע, גופנו מרגיש, נראה ומתנהג בצורה אחרת. אלא, שהעובדה שמדובר בציון דרך כל כך משמעותי ממש לא אומרת שגיל המעבר חייב להיחוות כמשבר. ההיפך הוא הנכון! הצטרפו אלינו ולסמדר מילר וביחד נגלה כמה הזדמנויות טומן גיל המעבר לכל אישה באשר היא אישה ואיך בעזרת הרגלים בריאים, תזונה תומכת ובעיקר – גישה מעצימה, ניתן לצמצם את התסמינים המעיקים ולהנות ממרחבים חדשים של חופש והגשמה. 

את הסדנה תוביל סמדר מילר, אותה תלווה ענת אסיה שלנו. סמדר, שפיתחה את שיטת “לצאת לאור בעוצמה”, היא מורה לזוגיות, מיניות והגשמה. היא ייסדה את “מועדון הלביאות” לנשים עצמאיות וחיברה ספרים רבים כמו אהבה פראנית, עיני הלב, מתוק ועז. 

סדנה לנשים בגיל המעבר

זה מה שמחכה לך בסופ”ש!

בסדנת סופ”ש ראשונה מסוגה בישראל, תעברי תהליך למידה מקיף הכולל היבטים תזונתיים, דימוי אישי וגופני, יחסים ומיניות בגיל המעבר. כל זאת, בדרך חווייתית ובחברת קבוצת נשים אינטימית ותומכת שתאפשר לכן לשתף, לחלוק בנוחות, ובשילוב כלים של תנועה, מחול, מדיטציה, מוזיקה, כתיבה, דמיון מודרך ועוד. 

לצד כל אלו, יחכו לכן כמובן התכנים האהובים והמוכרים שלנו, הכוללים שלוש אורחות אורגניות- טבעוניות, פעילויות גופניות, הרצאות תוכן ואווירה מיוחדת שאין בשום מקום אחר, שישתלבו עם הידע וההשראה של סמדר מילר ויאפשרו לכן ליהנות מסופ”ש מעצים ומרגש.

על ההרצאות והסדנאות

“שובה של האישה החכמה”: נצעד עם סמדר מילר אל עבר העבר ונלמד על מעמדן של נשים בוגרות לאורך ההיסטוריה ובתרבות שלנו, ועל ההזדמנות שלנו להגדיר מחדש את “גיל המעבר” – פתוח לכל אורחי הסופ”ש.

סדנת מודעות בתנועה: “נשיות שלמה – הנערה, האם והכוהנת”.*

מעגל שיתוף:  “מה שעובר עליי במעבר”.*

בשל זה מתוק: “זוגיות ומיניות בגיל המעבר”.*

מעגל סיכום וכוונות להמשך.*

*הסדנה מיועדת לנשים בלבד. כמובן שבני הזוג מוזמנים להצטרף וליהנות מהשהות, הארוחות והתכנים המוכרים שלנו במצפה אלומות.

**ההשתתפות בסדנאות כרוכה בתשלום נוסף. ניתן להירשם לסופ”ש מבלי להשתתף.

לפרטים נוספים והרשמה:

  היי, אנחנו בית הבריאות אלומות , נעים להכיר!

  אם חיפשת מידע על סדנאות סוכרת, סדנאות ירידה במשקל, ניקוי גוף ושליטה בסוכר
  זה המקום הנכון! אם אין לך זמן לקרוא, אפשר לדבר או להתכתב עם נציג ולקבל תשובה מהירה.  

  רק כמה פרטים ואנחנו חוזרים אלייך >

   מבטיחים שלא נציף את תיבת המייל שלך, ותמיד ניתן להסיר את עצמך בקליק אחד

   האתגר האמיתי שלך היום הוא לנהל אורח חיים נכון, כזה שיעניק לך אושר וחיוניות לאורך זמן. ⭐️⭐️ההרשמה לסדנאות פתוחה! יש לך הזדמנות להתחיל מחדש ממש עכשיו⭐️