טיפול בסכרת

אורחים מספרים על חוויות מחוות הבריאות מצפה אלומות:

אוכל חי וסכרת
אני חולה בסכרת כשמונה שנים מאז גיל 40. אפשר לומר בקלות שנכשלתי במשימת איזון הסכרת שלי במהלך השנים תוך שימוש במגוון תרופות במינונים הולכים וגדלים ושימוש בזריקות אינסולין. רופאת המשפחה שלי סברה שנים שהמרכיב התזונתי כנראה מהווה גורם מכריע אצלי באיזון הסכרת.
לבסוף לקראת סוף 2007 חיפשתי סביבה תומכת שתאפשר לי לבדוק סברה זו.
מכל חיפושי מצאתי את חוות הבריאות מצפה אלומות כמקום המתאים ביותר בארץ לבדיקת נושא התזונה ונטרול סביבה רועשת עמוסת מתחים אשר כידוע תורמת לאי איזון רמות סוכר.
מיד עם בואי למצפה אלומות החלטתי על דעת עצמי להפסיק כל טיפול תרופתי במהלך שבוע השהיה שלי באלומות. הגעתי כשרמת הסוכר שלי הייתה 300+ וחלבון מסוכר בדם 11.2 . במהלך שבוע אחד הגעתי לרמה ממוצעת של 139 כשהמדידה הטובה ביותר הייתה 124 ובבדיקה שנעשתה לאחר שבועיים שעזבתי את חוות הבריאות- חלבון מסוכר 9.9 . ספורט וסביבה שקטה בכלל ותזונה של אוכל חי בפרט הביאו אותי למצב טוב בהרבה וזאת בתוך שבוע בחוות הבריאות מצפה אלומות!!!!.
תודה ג’קי 08\03\11
______________________________________________________________________________
לג’רי ועדנה שלום,
היה חשוב לי לספר לכם על החוויה המדהימה שחוויתי אצלכם בחוות הבריאות, כמו שאתם כבר יודעים אני סובל כבר שנים רבות מסכרת סוג 2 בחיפושי הרבים אחר האפשרות הטובה ביותר עבורי למצוא את הדרך לאזן את גופי ללא צורך בכל מיני כדורים, הגעתי אליכם לאחר שיטוט קצר באינטרנט ומיד החלטתי להתקשר.
וכך היה: כבר בשיחת הטלפון הראשונה ידעתי שזה המקום המתאים ביותר עבורי בדיוק כמו שכתוב במודעות שלכם “נקודת המפנה בחייך” וכך זה גם המשיך כשהגעתי לאלומות, כבר אחרי 24 שעות נוכחתי לראות את השינוי המדהים ברמות הסוכר שלי, מערכים של 150 עם 3 כדורים ביום ירדתי לערכים של 90 ללא אף כדור. היום אני כבר מספר חודשים אחרי ממשיך בבית בצורה הדוקה בעזרת הכלים הרבים שרכשתי אצלכם במצפה אלומות. ועל כך תודתי אליכם.
מסרו את אהבתי לכל הצוות הנפלא.
נ. ח.
20.02.08
ירושלים.

____________________________________________________________________________

שלום
30/3/08
אל הנהלת מצפה אלומות, לפני כשלושה שבועות התארחנו במצפה אלומות לסוף שבוע בהמלצת דוקטור חיים רוזנטל. למרות שהשהות שלנו היתה יחסית קצרה,השפעתה רבה על אורחות חיינו עד היום. חוינו התנהגויות תזונה בריאה שאת חלקם אימצנו לחיי היום יום שלנו. מלבד רכישת הרגלי תזונה אחרים נהננו מן הפעילויות והתכנים היזומים, מהנוף הקסום, מהשקט, מן האוירה המיוחדת במקום, מן האסטטיקה ומחברתם של המתארחים במקום ומיעילותו ואדיבותו של הצוות וההנהלה.כמובן שסיפרנו רבות על המקום ועל ההתנסות שלנו ואין ספק שאחזור בהקדם להמשך התנסות במצפה.
בברכהף
דר. זהבה ואורי דה-בר

_____________________________________________________________________________

לעדנה, ג’רי, וצוות מצפה אלומות
אפריל 2008
בערב הראשון שהגעתי למצפה אלומות החברה שהגיעו לפני לתקופה של שבוע אמרו לי:
“זו מתנה הכי יפה שיכולת לעשות לעצמך “
אכן זה מה שהרגשתי כשעזבתי וגם לאחר מכן בבית, ואני בטוחה שאחזור כיוון שאי אפשר
להפנים הכל בחמשו”ש. זה מזכיר את הנסיעה שלי להודו , רציתי להעביר את החוויה למי
שנשאר בארץ, אבל קצת קשה להעביר את ההרגשה בסיפורים צריך לחוות , כמו במצפה אלומות
צריך להתנסות. בכל זאת אדגיש מספר נקודות חשובות לדעתי. אני סוכרתית מטופלת במטפורמין , פעמיים ביום . קיבלתי תפריט של ירקות ירוקים כמובן עם כל החלבונים ואבות המזון אורגני. הסוכר שלי היה 90-100 . לא לקחתי את הכדורים על אחריותי בלבד , ואם אמשיך בדרך הזו בוודאי תהיה התייעצות עם רופא. הרגשתי מצויין לא הייתי רעבה , והבטן שלי לא הייתה מפוצצת , הרגשתי קלה , וגם הייתה ירידה במשקל . קיבלתי הדרכה על אורח חיים בריא יותר , איך מערכות הגוף פועלות וכמובן מתכונים. הצוות סבלני, מסביר פנים, פעילויות מגוונות. רעיון מצוין החלוקה של אוגדן הסדנה כך שגם בבית נמשיך אפילו חלקי את אורח החיים החדש שלמדנו.
תודה, נתראה
26/03/2008

___________________________________________________________________________

לכבוד מצפה אלומות
חוות בריאות לניקוי גוף נפש ורוח.
ברצוני להודות לכם על הטיפול והשהייה במקום.
החל מצוות עובדי המקום, בעלי החווה, ד”ר חיים רוזנטל שטיפל בי אישית באיזון רמת הסוכר בדם.
קצת על עצמי, שמי עמוס, גר בהרצליה, בעבר קבלן בניין במקצועי – עקב כך נפגעתי בליבי ועברתי מספר התקפי לב. לאחר מכן אובחנתי כחולה סכרת מסוג 2 שהמצריכה טיפול תרופתי –אינסולין.
טרם הטיפול הראשוני אצל ד”ר רוזנטל הזרקתי 4 זריקות ליום (25-30 יח’ לזריקה ), לאחר הטיפול הופחתה הכמות במחצית !!! ד”ר רוזנטל הוכיח לי שאפשר אחרת, נכון שצריך להישמע לתכתיבים שלו אך התוצאות לא תאחרנה לבוא –חלה ירידה במשקל, הרגשה כללית טובה, פחות עייפות.
בהמלצתו של ד”ר רוזנטל נרשמתי לטיפול במצפה אלומות. נסעתי בצפייה לקושי בלתי נסבל, להפתעתי בסיוע של ד”ר רוזנטל הצוות המטפל ובעלי החווה הרגשתי מצוין ללא צורך בטיפול תרופתי. רמת סוכר לא עלתה מ-120, עשיתי ניקוי גוף ( מומלץ !), שתיתי נבט חיטה, אכלתי ירק בלבד – לא נורא בכלל.
כעת אני ממשיך לאכול אוכל בריאות ונמצא במעקב רפואי. 
לסיכום, השהייה בחווה,החדרים, הנוף הנפלא וגינות הירק ההרצאות בחדר האוכל, קבלת השבת –חוויה שארצה לחוות שוב. אני ממליץ בחום על חוות בריאות גם לאנשים בריאים.
תודה לד”ר רוזנטל, ג’רי ורעייתו,צוות המטפלים.
בברכה,
עמוס –הרצליה

היי, אנחנו בית הבריאות אלומות , נעים להכיר!

אם חיפשת מידע על סדנאות סוכרת, סדנאות ירידה במשקל, ניקוי גוף ושליטה בסוכר
זה המקום הנכון! אם אין לך זמן לקרוא, אפשר לדבר או להתכתב עם נציג ולקבל תשובה מהירה.  

רק כמה פרטים ואנחנו חוזרים אלייך >

    מבטיחים שלא נציף את תיבת המייל שלך, ותמיד ניתן להסיר את עצמך בקליק אחד

    האתגר האמיתי שלך היום הוא לנהל אורח חיים נכון, כזה שיעניק לך אושר וחיוניות לאורך זמן. ⭐️⭐️ההרשמה לסדנאות פתוחה! יש לך הזדמנות להתחיל מחדש ממש עכשיו⭐️