ד”ר חיים רוזנטל

שמי ד”ר חיים רוזנטל ואני רופא כללי העוסק בהומאופתיה 25 שנה. לפני כחצי שנה ביקרתי לראשונה בחוות הבריאות מצפה אלומות והוקסמתי! “חוות בריאות” נשמע מעניין, מיוחד, סוג של מותג שלא קיים בישראל. החווה מציעה למעשה לאדם הרגיל, “ניקוי” גוף ונפש במטרה לשפר את איכות חייו ובריאותו. פגשתי שם אורחים שבאו בפעם השנייה והשלישית ותהיתי לעצמי? מה כל כך מושך במקום הזה מדוע אותם אנשים חוזרים כל פעם מחדש לחווה. אחרי שבקרתי בחווה מספר פעמים הבנתי מה כל כך מיוחד במקום הזה, הוא מציע לאנשים מכל הסוגים, כאלו עם בעיות בריאות ובלי בעיות בריאות, ספורטאים, מורים, אנשי עסקים, שופטים, סטודנטים, צעירים וצעירות להגיע למקום שכולו שקט, שלווה ובריאות. מקום בו כל אחד יכול לאפשר לעצמו מנוחה מהחיים ורגיעה אמיתית.

ד”ר חיים רוזנטל

כחלק מתהליך הניקוי וההבראה אוכלים בחווה מזון אורגני חי וטבעי, נושמים אוויר צח, עוסקים בפעילות גופנית ושומעים הרצאות מאלפות. הגעתי למסקנה שזה מקום מושלם להתחיל בו תהליך הבראה ממחלות ובעיות שונות. החלטתי להצטרף לצוות החווה ולתרום מנסיוני הרב לתהליך הניקוי וההבראה שעוברים השוהים במקום. בתקופה שאהיה בחווה אעביר הרצאות בנושאי רפואה, בריאות טבעית, הומאופתיה, עקרונות גוף נפש ועוד. במהלך השבוע אשוחח עם השוהים בחווה ואף אתן ייעוץ מקצועי וטיפול אישי לאלו שיהיו מעוניינים בכך. הנוף המקסים, האוויר, האוכל הטבעי, הפעילות הגופנית, ההרצאות והצוות המדהים בראשותה של עדנה מינץ שמלווה את השוהים, יגרמו לכך שכל אחד ואחד מהשוהים בחווה, יזכה לחוויה מיוחדת ומשמעותית בכל הקשר לבריאות הגוף והנפש. אני משוכנע שהשבוע שנבלה יחד בחוות הבריאות יהוה נקודת ציון חשובה בחיי המשתתפים.

מצפה לראותכם.

ד’ר חיים רוזנטל.

ד"ר חיים רוזנטל - קורות חיים

 למידע נוסף אודות דר’ חיים רוזנטל, בקרו באתר הבית שלו


היי, אנחנו בית הבריאות אלומות , נעים להכיר!

אם חיפשת מידע על סדנאות סוכרת, סדנאות ירידה במשקל, ניקוי גוף ושליטה בסוכר
זה המקום הנכון! אם אין לך זמן לקרוא, אפשר לדבר או להתכתב עם נציג ולקבל תשובה מהירה.  

רק כמה פרטים ואנחנו חוזרים אלייך >

    מבטיחים שלא נציף את תיבת המייל שלך, ותמיד ניתן להסיר את עצמך בקליק אחד

    האתגר האמיתי שלך היום הוא לנהל אורח חיים נכון, כזה שיעניק לך אושר וחיוניות לאורך זמן. ⭐️⭐️ההרשמה לסדנאות פתוחה! יש לך הזדמנות להתחיל מחדש ממש עכשיו⭐️