סופ”ש ריצה  – בריאות למרחקים ארוכים! *נדחתה למועד לא ידוע

נרגשים לארח לראשונה במצפה אלומות סופ”ש ריצה אנרגטי ובדופק גבוה שישלב בין הספורט הכי נפוץ ופשוט שיש לתזונה האורגנית-טבעונית שלנו!

היום, כבר ברור לכולם שכושר גופני בכלל וריצה בפרט הם חלק בלתי נפרד מהשמירה על בריאותנו אבל רבים עדיין נופלים למיתוס שספורט וטבעונות לא הולכים ביחד. זו בדיוק הסיבה שהזמנו את יהונתן בן ענת, מאמן קבוצות הריצה “רצי עמק הירדן”, “גולן אקטיב”, “רצי ביה”ח פוריה” וקבוצות נוספות ואת גיא שלמון, דיאטן קליני ופיזיולוג מאמץ לסופ”ש אנרגטי במיוחד שכמוהו טרם היה באלומות!

יחד איתם נתחיל מההתחלה. ניכנס לעולם הריצה, נלמד את המושגים הבסיסיים ונבין מה בדיוק הופך אותה לכל כך בריאה וחשובה עבורנו, גם ביחס לענפי ספורט אחרים. אבל אל תטעו, אנחנו באלומות לא מאמינים רק בידע תיאורטי ונדאג גם להעלות לכם את הדופק! בהדרכתו המסורה של יהונתן נקיים כבר מהרגע הראשון תרגולי ריצה שונים בסביבת אלומות, נצא לריצות למול הרי גולן והכנרת ונקיים תרגולים אישיים שיותאמו לרמות קושי שונות, נתנסה בריצה בעליות ובירידות ונכיר מגוון אימונים פשוטים ואיכותיים שתוכלו להמשיך בהם גם בבית.

את החלק המעשי שיוביל יהונתן ישלים הפיזיולוג גיא שלמון. גיא יעביר הרצאה מיוחדת שתספק את המעטפת ההוליסטית לסופ”ש ותעסוק בהיבטים הבריאותיים והדרישות התזונתיות סביב האימון הגופני. הוא יעניק לכם כלים וטיפים לתזונה נכונה שתמקסם את הביצועים הספורטיביים, יחלק טיפים והמלצות ויצייד אתכם בכלים שיהפכו את חוויית הריצה שלכם לבריאה ויעילה הרבה יותר.

אבל אף סופ”ש באלומות לא באמת שלם בלי התכנים המוכרים והאהובים שלנו וכמובן שגם הפעם תוכלו ליהנות מהם. פילאטיס, יוגה, מדיטציה והרצאות תוכן נוספות יחכו לכם לאורך הסופ”ש וכמובן שתוכלו ליהנות מתזונה אורגנית-טבעונית טעימה ובריאה במיוחד שהותאמה בקפידה על ידי התזונאים הנפלאים שלנו לדרישות הסדנה והצרכים הפיזיולוגיים.

תכירו את יהונתן בן ענת וגיא שלמון!

יהונתן בן ענת

יהונתן בן ענת

גיא שלמון

גיא שלמון

 

את תרגולי הריצה יוביל יהונתן בן ענת. מאמן ומנהל מגוון קבוצות ריצה, מרתוניסט ואדם שלא מפחד ממרחקים ארוכים… בנוסף, יהונתן מאמן קבוצות ריצה בעמק הירדן וקבוצת ריצה של בוגרים בעלי צרכים מיוחדים והוא בעל סטודיו המתמקד בשיפור ודיוק מיומנויות הריצה בעזרת שיטה מיוחדת שהוא פיתח ונשענת על אימוני מסילות וכוח.

את הסופ”ש יפתח גיא שלמון דיאטן קליני ותזונאי ספורט, איש חינוך גופני ופיזיולוג מאמץ נמנה עם סגל ההוראה בחוג לתזונה של המכללה האקדמית בתל חי ומרכז את החוג להכשרת מאמנים במרכז יובל. גיא דיאטן תואר B.Sc במדעי התזונה המתמחה בתזונת ספורטאים. בהרצאתו “ריצה למרחקים ארוכים – דיון בהיבטים בריאותיים ודרישות תזונתיות סביב האימון”, גיא יציג את תפישת העולם הרואה פעילות גופנית ככלי מקדם בריאות, ימליץ על הפעילות הגופנית המומלצת, יתמקד בריצה וריצה למרחקים ארוכים ויסיים עם המלצות תזונה יקרות מפז שכדאי לכם לרשום.

לפרטים נוספים והרשמה>>>