הטבה בלעדית לקוראי בא במייל לסדנה ניקוי גוף על פי הרמב”ם

הטבה בלעדית וחד פעמית לקוראי בא במייל  – שדרוג לסוויטה עם נוף ל 10 נרשמים הראשונים ! !
* עד 40 משתתפים בסדנה. על בסיס מקום פנוי.  

 

סדנה ערכית ומקורית שתלמד אותך בדרך חווייתית, מחכימה וקצרה… בשבעה ימים בלבד, את היסודות לשמירת בריאות הגוף והנפש ואת הדרך המעשית ליישומן, למניעת מחלות ולתמיכה אחראית במצבי בריאות והחלמה שונים – בדגש על השמנת ייתר, סוכרת, זיהומים של מערכת העיכול, מחלות דלקתיות וגידוליות לרבות מניעה וליווי מחלימים מסרטן.

הסדנה תתקיים בחוות הבריאות מצפה אלומות שבגליל התחתון באירוח בחדרים מפנקים עם נוף להרים  
בתאריך ה- 31 למרץ 2019 נתכנס למשך שבוע ימים עד יום ראשון ה- 7 לאפריל 2019
 בהשראת משנת הבריאות של הרמב”ם, כתבי רפואה יהודית עתיקים, מדעי התזונה והבריאות ובדגש על הניסיון הקליני המוצלח שנלמד ונחקר במרפאות רמב”ם טבעי משנת 1995

הצטרפו למסע מעצים ומרתק אל שבילי חכמת הרפואה התזונתית העתיקה בהשראת מדעי הבריאות והתזונה הטבעית, ומשם כל הדרך המעשית… עד לכנת צלחת הבריאות שלך!

והכל בהשראת הרמב”ם, כתבי רפואה יהודית עתיקים, מדעי התזונה ומחקרים בתחום הבריאות הטבעית  והניסיון הקליני המוצלח שנצבר במרפאות רמב”ם טבעי ב מהלך 23 השנים האחרונות.

בואו לגלות כיצד האינטואיציה והסקרנות שלכם הולכים לשפר את בריאותכם.
כנסו לסרטון החוויות של משתתפי הסדנה מלוס אנג’לס ומליבו שבקליפורניה והבטיחו את מקומכם בסדנה מדהימה שתוכננה במיוחד עבורך והפעם בחוות הבריאות מצפה אלומות

הרמב”ם  למד מכולם וריפא את כולם, הוא היה רופא העם, בו בזמן ששימש כרופאו האישי של מלך מצריים. כנאמן למלך מצרים ולבריאות העם והאנושות בכלל, העניק הרמב”ם את זכות הבכורה לרפואה המונעת; כזו המשמרת את בריאות הגוף והנפש ומונעת חולי וכאב.

לדברי הרמב”ם, המחלות הם תוצאה ישירה של בחירת מזונות לא מתאימים לבריאות הגוף והנפש והנהגות אכילה מונעת מחלות. בחיבורו החשוב הנהגת הבריאות, מגלה הרמב”ם את הסיבות הגורמות למחלות רבות ושכיחות : “אילו היה האדם בוחר במזונות המתאימים והיה אוכל בזמן הראוי והמתאים ובשיעור המתאים, היה ניצל ממכות גדולות וחולאים רבים” ובספרו פרקי משה ברפואה (החלק השמיני) קובע הרמב”ם כי די בתזונה איכותית ובהנהגות צריכה ואכילה נכונים כדי לרפא מחלות “הקצבת המזון באיכות, בכמות ובזמן הדרוש, דיה לעזור לטבע לרפא את המחלות”

הסדנה תעסוק בהבנת הקשר והשפעות התזונה על התפתחותן של מחלות דלקתיות, לרבות מחלות גידוליות שונות ועל ההתנהגות והרווחה הנפשית והרגשית של כולנו – הבריאים, החולים והמחלימים ממצבי בריאות שונים וממשברים רגשיים ותספק פתרונות מעשיים פשוטים וישימים המומלצים לתמיכה משמרת, טבעית ולא רעילה במשברי בריאות גופנית ונפשית, באמצעות תזונה בוטנית מלאה, צמחי מאכל ומרפא ספציפיים למצבי בריאות שונים, בשילוב שיטות חדשניות מתחום הרפואה הטבעית

שריינו לכם מקום:

   

  פירוט נושאים מרכזיים שנלמד וניישם בסדנה:

  נלמד על ההשפעות המזיקות של רעלים ורעלנים וכיצד הם משפיעים על הבריאות

  נעניק לך הדרכה מעשית ל ניקוי הגוף וטיהור הדם מרעלים ורעלנים באמצעות תזונה וצמחי מרפא

  נגלה לך מהם הצרכים התזונתיים האמתיים לשמירת הבריאות ולהחלמה ממצבים שונים ונעזור לך

           נלמד מהרמב”ם מהם הגורמים המשפיעים על בריאות הגוף והנפש וכיצד להימנע מהן     

   נקבל טיפים מקצועיים והוראות פרטניות למניעה והתמודדות עם מחלת הסרטן ותוצאותיה.

   נעניק לך הדרכה מעשית להכנת תפריט תזונה בריא שלב אחר שלב בשיא הקלות והפשטות.

  נקבל הוראות פרטניות לחיזוק מערכת החיסון באמצעות רפואת צמחים וטיפולים פיזיקליים

  נחשוף את הנוסחה לטיפול עצמי במצבי מתח, בלבול, פחדים, חרדות ודיכאון בדרך טבעית

  נעצים אותך ב טיפים מקצועיים ועצות בדוקות ומועילות להתחלת תכנית הבריאות שלך ממחר.

   

                        לתכנן באופן מעשי תפריט תזונה בהתאמה אישית.

  אודות המרצה ומנחה הסדנה


  הרב, ד”ר משה רפאל בן ציון צרור  [N.D, Ph.D] מומחה לבריאות טבעית בשיטת הרמב”ם ומבכירי המרצים והמטפלים בישראל. מייסד ומנהל במכון לרפואה יהודית, ומרפאות רמב”ם טבעי משנת 1995. בעל מומחיות רבת שנים בליווי מחלימים ממחלות דלקתיות שונות וחולים אונקולוגיים במקצועות התזונה, רפואת צמחים לא רעילה, רפואה טבעית מתקדמת, בהתאמה אישית למצבי בריאות שונים. מורה בחסד לרפואה יהודית מסורתית ולמקצועות הרפואה הטבעית במכללת רמב”ם. עורך, מנחה ואורח בתכניות בריאות ברדיו ובטלוויזיה בישראל, ארצות הברית ואירופה ומרצה מבוקש בתחומו בארץ ובעולם.

  מומחה לרפואה יהודית ובריאות טבעית. נטורופת מומחה לתזונה בוטאנית, רפואת צמחים, הומאופתיה ובריאות הנפש בשיטת הרמב”ם.
  מייסד המכון לרפואה יהודית ומכללת רמב”ם בשנת 1993 מרצה מוערך בעולם עם ניסיון עשיר בהוראה ועבודה קלינית משנת 1995

  לתכנית המלאה ולפרטים נוספים: