ד”ר דן קרת בהרצאת אורח בחוות הבריאות ‘מצפה אלומות’ 19.12 2019

 

ד”ר דן קרת, מגיע אלינו להרצאה חשובה ומרתקת :

‘עודף משקל, התסמונת המטבולית וסוכרת – בעיות הנמצאות על אותו הספקטרום’

האם בעיות אלה הן הפיכות? אם כן, כיצד?

בהרצאה ננסה להבין מה הסיבות האמתיות לבעיות נפוצות  ומשמעותיות אלה – ברפואה טבעית מנסים להבין את הסיבה שבבסיס הבעיה ולטפל בה ולא בסימפטום – במקרה זה הסימפטום הוא עודף משקל וסוכר גבוה בדם.
בהמשך ההרצאה נתווה תכנית טיפולית שביכולתה לגרום להפיכות של בעיות אלה לאורך זמן


 

ד”ר דן קרת

דר’ דן קרת סיים בהצטיינות בית ספר לרפואה שליד הטכניון בחיפה, הוא דוקטור לרפואה נטורופתית מאוניברסיטת בסטיר בארה”ב, עבד בשירותי רפואה משלימה במרכז רפואי אסף הרופא שנים רבות, שם היה שותף למחקר בנושא גישה טבעית להפחתת לחץ דם.
לימד נטורופתיה שנים רבות בארץ וכן הנחה קבוצות  למבריאי לב לפי שיטתו של דוקטור דין אורניש, לשיפור איזון הסוכרת ולהתמודדות עם סרטן.   
לימד נטורופתיה מאז 1992 ומנחה מ- 1994 קבוצות תמיכה.


“אני מאמין שבריאות היא בראש ובראשונה תוצאה של אורח-חיים בריא. בריאות מהווה את המצב הטבעי של הגוף בהינתן לו התנאים הדרושים לכך ובתנאי שמוסרים המכשולים להשגת מצב טבעי זה. התנאים לבריאות מיטבית ימצאו בתחום התזונה, תנועה ומנוחה, סביבה נקייה ומתן מענה לצרכים נפשיים, רגשיים וחברתיים. בגוף תבועה החכמה והידע לרפא את עצמו והוא עושה זאת טוב מכל רופא או תרופה.
עקרון ראשון במעלה עבורי בקשר עם מטופלים הוא נושא העברת האחריות והאצלת-כוח אל המטופל. “

ההרצאה הנה חלק מתכנית סוף השבוע הקבועה של החווה

תכנית לדוגמה

המרצים האורחים מצטרפים בכל סדנה לצוות המקומי של החווה שמלווה ומנחה את הסדנה וכולל יועצים לאורח חיים בריא לצוות היועצים מצטרפים גם מורים בחוגים השונים של הסדנה כמו יוגה, צ’י קונג, מדיטציות ועוד
יועצי החווה הנם אנשי מקצוע מוסמכים מתחום הרפואה הטבעית ומעבירים הרצאות ופעילויות בנושא אורח חיים בריא, הם נמצאים באופן רציף עם הקבוצה בכדי לתת מענה בכל רגע נתון.
לקבלת מידע נוסף והרשמה, השאירו פרטיכם כאן: