ד”ר דינה אייזן – הכינו את עצמכם לצחוק בלי סוף..

 

 

אנחנו שמחים ומתרגשים לארח מפעם לפעם את ד”ר אייזן,מנחה סדנאות לחשיבה אופטימית מרצה בנושאי הומור, בריאות ושמחת חיים ומזמינים אתכם לסדנה חכמה, מלאת אופטימיות וצחוק.  

 

הידעתם שמסתתר בתוך כל אחד מאיתנו אלכימאי היכול להפוך, במטה קסם, כל מתכת חלודה לזהב טהור? למטה הקסם שלו קוראים מחשבה והיא זו המסוגלת להתמיר כל משבר וקושי לשמחה ואהבה, שתי תרופות רבות עוצמה למכאובי הגוף והנפש. והכול בייצור עצמי, בחינם ובלי טופס 17!

בקורס נלמד על חשיבותה של החשיבה האישית ואיך ניתן לשנות מחשבות שכבר לא משרתות אותנו. נלמד להכין תיבת נוח לעת מבול ולהכניס בתוכה זוגות זוגות של מחשבות טובות, אופטימיות ומלאות שמחה.

הקורס משלב עקרונות מתוך הרפואה, מדעי המוח, הפסיכולוגיה החיובית, תוכנית 12 הצעדים לגמילה מהתמכרויות (גם מחשבות שליליות ממכרות…) ומתוך החומר של ימימה (חשיבה הכרתית). 

מפגש 1 – על דפוסי חשיבה, הטיות קוגניטיביות ולמה השלילי חזק מהחיובי

מפגש 2 – מדע הפסיכונאורואנדואימונולוגיה – שם מסובך לאמת פשוטה: הכול קשור! הגוף, הנפש, מערכת החיסון – כל שינוי במקום אחד גורם למפל שינויים במקומות אחרים. כל מחשבה משפיעה על כל היבט בחיים – גופני, כלכלי, משפחתי.

מפגש 3 –   נוירונים שיורים יחד, מתחברים יחד – על מסלולים עצביים שיוצרים את המציאות המדומיינת שבה מתנהלים חיינו ואיך ליצור שבילים חדשים במוח

מפגש 4  –  ליצור מוח חדש בעבודת יד. היה השינוי שאתה מבקש לראות בעולם, כדברי גנדי. לא לבזבז אנרגיה על מה שאין ביכולתנו לשנות. להתרכז בעצמנו, השאר יסתדר…

 

ד”ר דינה אייזן –” קידום בריאות אופטימית” בוגרת ביה”ס לרפואה בתל אביב מומחית ברפואת משפחה מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב

מחברת הספר “מסע אל ממלכות פנימיות”