25.5-28.5.7 סדנא עם אמיר פרלמן

להישאר בריאים – סדנה שלישית באלומות

הרצאה – כל האמת על שיטות התזונה הפופולריות!

שיטות תזונה כיום צצות כפטריות אחרי הגשם. לכל אחת רציונל המסביר מדוע היא ורק היא התזונה המתאימה ביותר לאדם. רבים מבינינו תוהים איך נדע מהי התזונה המתאימה עבור עצמם ועבור משפחתם, דיאטה ים תיכונית, אן ויגמור, 80-10-10 , היגיינה טבעית, תזונה פליאוליטית או דיאטה קיטוגנית? בשעתיים מרוכזות נסקור את שיטות התזונה השונות, נבין מהו הרציונאל העומד מאחורי כל אחת מהן ולמי כל שיטה מתאימה. הרצאה שהיא מורה נבוכים לבני דורנו בבחירת התזונה הנכונה בהתאמה למצב הבריאותי לגיל ולאורח החיים של כל אחד מאיתנו.

הרצאה – יחסי גוף ונפש איך זה עובד?

בעשורים האחרונים גילויי המדע המודרני מאשרים את הפתגם “נפש בריאה בגוף בריא”. המוח מהווה מגדל הפיקוח של הגוף, שתי המערכות העיקריות דרכן המוח שולט בכל תא בגופנו הן המערכת העיצבית והמערכת ההורמונלית. בהרצאה זו נלמד כיצד המערכת ההורמונלית משפיעה על בריאותנו, על מצב רוחנו ועל תודעתנו, נלמד כיצד ניתן לגייס את מערכת העצבים לטובת בריאותנו. עד כמה משפיע מצב הרוח על העוצמה החיסונית של גופנו? איזה מזונות מעלים טסטוסטרון ומשפרים ליבידו, איזה מזונות משבשים את האיזון העדין בגופנו ומה יש בידינו לעשות כנגד תופעות טבעיות של גיל המעבר הנובעות מחוסר איזון הורמונלי אצל נשים וגברים כאחד.

הרצאה – הדרכה לאורח חיים בריא ומבריא הלכה למעשה.

בהרצאה זו נעשה סיכום של כל מה שלמדנו בשלשת הסדנאות על הצד הפרקטי.

מהי הנהגת הבריאות הנכונה בכדי לשמור על תפקוד חיסוני, תפקוד קוגניטיבי, מוח צלול, רמת אנרגיה גבוהה ותפקוד כולל מיטבי לאורך ימים. הדגשים בהרצאה זו יהיו על תזונה

מאוזנת הלכה למעשה, פעילות גופנית מתקנת, הרגלי חיים בריאים וצריכה נבונה של תוספי מזון לתמיכה בפרקי החיים השונים: ילדות, בגרות, גיל המעבר וגיל הזהב.

מקומות מוגבלים – 04-6653364

כמה מילים אישיות של ד”ר גיל יוסף שחר (M.D):
בעולם רווי המתחים והרעלים בו אנו חיים, אין ספק שחשוב מידי פעם לקחת הפסקה למילוי מצברים. חוות הבריאות היא בעיני עוד אמצעי שיכול לעזור לכם לשמור על בריאותכם ולהטמיע הרגלי חיים בריאים.
אני ממליץ על חופשה בריאה באלומות במקרים הבאים:

  • לשוחרי בריאות, שמחפשים חופשה בריאה, מקום שבו הם לא צריכים להתעסק עם הכנת מזון, אלא מכינים עבורם את האוכל. בכמעט כל מלון אחר שבו תהיו, האוכל אינו על טהרת הבריאות. במצפה אלומות, אתם מקבלים מזון בריא, אורגני וטבעוני מבלי שאתם צריכים לעמול כדי להכין אותו.
  • לאנשים שרוצים לעשות שינוי בהרגלי החיים שלהם ומחפשים מקום להתחיל בו את השינוי. באלומות לא רק תקבלו ידע רב בהרצאות, אלא גם תחוו איך זה לחיות רק על מזון טבעי ואמיתי, ללא שום מזון מעובד, סוכר או שמנים מזוככים.
  • לאנשים שמתמודדים עם מחלה קשה או אתגר בריאותי ומחפשים מקום לנופש, שהמזון המוגש בו לא יפגע בבריאותם ולא יחבל בתהליך ההחלמה והריפוי.
  • אנשים שמעוניינים לעשות תוכנית ניקוי רעלים טובה, איכותית ובטוחה.
  • אנשים הסובלים מסכרת יופתעו איך ניתן לאזן את הסוכר באמצעות תזונה טבעית בלבד, ברוב המקרים, ללא צורך בתרופות.