שומרים על הבריאות במצפה אלומות גם בתקופת התפשטות הקורונה.


מבקר/ת יקר/ה

חזרנו לפעילות, אנחנו פתוחים במתכונת קצת שונה, לינה וארוחות עם יעוץ ופעילויות רק במתחמים הפתוחים.

כבר בסיום הסגר הקודם, שינינו והתאמנו את הסדנאות בהתאם לנהלי העבודה של משרד הבריאות החדשים נכון להנחיות שניתנו והתאמנו את האירוח אצלנו לכללי התו הסגול. סדנאות רבות עברו בהצלחה בתנאים אלו נקווה לחזור למתכונת התו הסגול בהקדם!

אתם מוזמנים להכיר את ההתאמות שביצענו בחווה לשמירה על חופשה בריאה במיוחד
על מנת להבטיח לכם את החופשה הבטוחה ביותר. לרחבי המתחמים השונים בחווה תוכלו למצוא אמצעי מיגון נגישים לטובת האורחים והעובדים – כפפות, מסיכות, אלכוג’ל וכיו”ב.

אילו התאמות יש בסדנאות באלומות על מנת לשמור על הבריאות:

עובדים
עובדי החווה, על כלל המחלקות, עברו הדרכות מיוחדות ויצוידו בחומרי ניקוי וחיטוי ובציוד מגן איתם יעבדו במהלך שעות העבודה. כל מבקר בחווה מחויב במדידת חום, בעטיית מסיכה וחתימה על הצהרת בריאות. אזורים לעובדים בלבד עוברים מדי יום ניקוי וחיטוי יסודי.

חדרים
ניקיון החדרים בתדירות גבוהה בהגעת אורח חדש. ניקוי החדרים יבוצע בהקפדה יתרה על משטחים, ידיות ואביזרים סניטריים. בכל חדר תוכלו למצוא בקבוק רב פעמי אישי וציוד מגן לשימושכם בעת הסדנה. 

מתחמים משותפים
אזורים מסוימים יהיו מסומנים לשמירת מרחק בין האנשים, סדנאות מתקיימות בקבוצות קטנות שלא עולות על 20 איש בחלל סגור. תהא הקפדה יתרה על ניקוי שטחים ציבורים כגון ידיות, מעקות, חדרי שירותים ציבוריים וכיו”ב. חדר אוכל – בהתאם להנחיות, הכניסה לחדר אוכל תבוצע בסבבים עם מרחק כפי שנדרש. לנוחיות האורחים, ניתן יהיה למצוא עמדות ניקוי ומיגון ברחבי המלון.

אנחנו כאן על מנת לשמור על הבריאות שלכם, תגיעו אלינו בריאים ובתקווה שתצאו מכאן אפילו יותר! 

להתראות באלומות, 

**כל הכתוב לעיל נתון לשינויים, בכפוף ובהתאם להנחיות משרד הבריאות ומשרדי הממשלה

I would like to have information in English 

49800 -->