סופ”ש שימור מוטיבציה PIECE OF CAKE עם גיא אבני 24-26.10.2020

גיא אבני פסיכותרפיסט מוסמך מצטרף לסוף שבוע במצפה אלומות וביחד נוכל ללמוד כיצד לרתום את היכולת לייצר מוטיבציה פנימית כדי לשמר הצלחות ולהתמודד עם אתגרים.

כולנו מכירים את הרגע הזה שאנחנו חוזרים הביתה מיום עבודה ארוך וישר רצים למקרר לראות מה אפשר לנשנש, הדבר האחרון שאנחנו רוצים לאכול באותו הרגע זו חסה. למה? כוח רצון הוא משאב מוגבל, זו עובדה שמחקרים רבים כבר גיבו בעבר. כאשר אנחנו משקיעים אנרגיה, חשק ומוטיבציה בתחום אחד או שניים בחיינו יהיה לנו מאוד קשה להיות באותה רמת אנרגיה וחשק גם בתחומים נוספים וכך יוצא שמשהו בחיינו “סופג” התעלמות ולפעמים הזנחה.

גיא אבני, פסיכותרפיסט מוסמך, בוגר תואר שני מאוניברסיטת ת”א ולימודי פסיכותרפיה מטעם הטכניון ומטפל בחסד עליון מגיע למצפה אלומות כדי לחשוף אותנו לתחום המיוחד והמרתק של מוטיבציה וכוח רצון. נלמד על חשיבותו של החיבור בין גוף לנפש ככלי המשמש אותנו על מנת למקסם את היכולות שלנו ולפעול להצלחת שימור אורך החיים הבריא והמאוזן.

כמו בכל יום באלומות, גם בסופ”ש הזה תוכלו להנות מההרצאות והסדנאות שמעבירים המרצים המובילים של אלומות, פעילויות מתונות כמו יוגה, פילאטיס, מדיטציות וצ’י קונג, הדגמות מזון וכלים פרקטיים להמשך הדרך והפעם – גם נחזור עם כלים פנימיים לשימור ההצלחות שצברנו.

על ההרצאות שמחכות לכם

זיהו חשיבה מתחת לראדר
נזהה חשיבה מתחת לרדאר. כל אותן מחשבות ורעיונות אשר מורידות אותנו למטה, ונלמד לעשות שימוש “במשקפי פירוש” כדי לנטרל אותן. נלמד על מודל אפר”ת ונדגים בעזרת סיפור/סרטון ונתרגל זאת  על ידי סיפורים וחוויות אישיות.

חמשת הצעדים לחשיבה חיובית
נזהה דפוסי חשיבה חיובית, נדגים כיצד הופכים חשיבה חיובית לכלי עבודה יום יומי, נציף סיטואציות מהחיים שבעזרתן נתרגל מודל חשיבה חיובית בשילוב סיפורי זן ובכלל, ונכיר את חמשת הצעדים לחשיבה חיובית.

לפרטים נוספים והרשמה:

גיא אבני פסיכותרפיסט מוסמך