סופ”ש רגוע וחיובי במיוחד עם אריק פלד ושיטת ביירון קייטי ב- 20-22.2

הפסיכולוג אריק פלד מגיע לסדנת סופ”ש בה הוא יערוך לכולנו היכרות עם השיטה של ביירון קייטי בשני מפגשים מרתקים ומעוררי השראה.

הפסיכולוג אריק פלד

כל מי שמכיר אותנו יודע שאנחנו באלומות מבינים שעל מנת ליצור שינויים משמעותיים בדפוסי ההתנהגות שלנו, כאלו שבאמת יישארו איתנו לאורך זמן, חשוב שכל אחד מאיתנו יבין קודם כל מהם המנגנונים שעוצרים את ההתפתחות האישית שלו. זו אחת הסיבות העיקריות שאנחנו כל כך שמחים לארח אצלנו לסופ”ש מעצים, כזה שמתאים לכל מי שיש לו ראש פתוח ורצה להשתחרר ממחשבות שליליות, את הפסיכולוג אריק פלד, מנכ”ל “מרכז פתח למחשבה”, המרכז המוביל ל”שיטת העבודה” של ביירון קייטי מאז 2005.

במהלך הסופ”ש אריק ייקח אותנו למסע מרתק בעקבות שיטת ביירון קייטי. יחד איתו נערוך היכרות עם השיטה המיוחדת לשחרור ממחשבות שליליות ומטרידות שמונעות מאיתנו לצמוח ולהתפתח ונתנסה בה בהדרכתו של האיש אשר למד אותה מביירון קייטי בעצמה.

כמו שאמרנו, אנחנו מאמינים בחיבור בין גוף לנפש, ולכן גם הסופ”ש כמו בכל ימות השנה יחכו לכם הפעילויות הגופניות, הרצאות העשרה והשראה ומגוון תכנים נוספים ואהובים. לא נוותר על קבלת שבת מיוחדת במינה וכמובן שעל הארוחות האורגניות-טבעוניות שצוות המטבח המופלא שלנו מוציא תחת ידיו.

על ביירון קייטי, ההרצאות והסדנאות שמחכות לכם! 

במשך שנים סבלה ביירון קייטי מדיכאון, הפרעות אכילה ותחושת אובדנות. באחד מאשפוזיה הרבים היא הבינה שהמחשבות שלה מעוררות אצלה סבל גדול וכשהיא מצליחה להטיל בהן ספק היא חווה תחושת רוגע שלווה. אחרי שהיא גילתה כמה טוב זה עושה לה היא החלטה להפיץ את תפישת עולמה והשאר היסטוריה.

אריק פלד זכה לארח את ביירון קייטי מספר פעמים בישראל. הוא העורך המקצועי של ספריה בעברית, מנחה קבוצות בשיטת “העבודה” שאותה היא פיתחה בארגונים וחברות, מעביר סדנאות, קורסים והרצאות למטפלים ולקהל הרחב, כותב ויוצר ספרים ללימוד התפתחות אישית.

תכירו את “שיטת העבודה” של ביירון קייטי – The work

בהדרכתו של אריק נכיר את התהליך הייחודי שנקרא “שיטת העבודה של ביירון קייטי”  לשחרור מהיר ממחשבות שליליות. נלמד על שחרור ממחשבות מטרידות שגורמות לנו לחוסר ביטחון, תסכול, מתח,  כאב ודכאון. כל אותן המחשבות שגורמות לנו לפחדים, דאגות, ומקשות עלינו להירדם בלילה. 

נסביר כיצד עובדת שיטת “the work” ונעשה הדגמה של השיטה במקום. 

חלק ב’ – תרגול מעשי

לא נוותר גם על תרגול מעשי והתנסות עצמית חווייתית בהנחיה מודרכת של אריק. נלמד לזהות ולנסח מחשבות מלחיצות. נלמד מה לשאול, ואיך בדיוק לשאול בכדי להביא אותנו לתשובות חדשות ואפקטיביות שישחררו אותנו מלחצים מיותרים, פחדים כאב ותסכול ויקדמו אותנו בחיים.

לפרטים נוספים והרשמה>>>

  היי, אנחנו בית הבריאות אלומות , נעים להכיר!

  אם חיפשת מידע על סדנאות סוכרת, סדנאות ירידה במשקל, ניקוי גוף ושליטה בסוכר
  זה המקום הנכון! אם אין לך זמן לקרוא, אפשר לדבר או להתכתב עם נציג ולקבל תשובה מהירה.  

  רק כמה פרטים ואנחנו חוזרים אלייך >

   מבטיחים שלא נציף את תיבת המייל שלך, ותמיד ניתן להסיר את עצמך בקליק אחד

   האתגר האמיתי שלך היום הוא לנהל אורח חיים נכון, כזה שיעניק לך אושר וחיוניות לאורך זמן. ⭐️⭐️ההרשמה לסדנאות פתוחה! יש לך הזדמנות להתחיל מחדש ממש עכשיו⭐️