סדנת ריפוי ושיפור איכות חיים עם זיו שערי 7-10/9/2017

“המפגש עם עדימה עשה מהפך בחיי”

בוא לקבל כלים חכמים ופשוטים לריפוי ושיפור אורח חיים. 

כבר מעל עשור שאנו מפגישים אתכם עם מיטב המומחים לריפוי, אנחנו מאמינים ששינוי הרגלים יכולים לכולל מהפך משמעותי בחייכם ולהוביל אותכם לאושר ובריאות. 

הכירו את זיו שערי- מפתחת שיטת עדימה,  מנחה ומטפלת בגישה רוחנית הוליסטית, בעלת למעלה מ- 25 שנות ניסיון טיפולי עשיר בליווי אנשים בתהליכי שינוי. בעלת קליניקה בגליל ובטבעון. לימדתי את השיטה במכללת מדיקולג’ – המכללה למנהל ובקורסים פרטיים.

 במהלך הסדנא תכלו להינות מהפעילויות הבאות:

  1.  טפל בעצמך- כלים לריפוי עצמי בחיי היום יום’
  2. תרגילי כושר למח- לשיפור תפקוד חשיבה וזיכרון
  3. שבעת עקרונות הבריאה לאריכות ימים, בריאות וחיוניו.

המלצה שכדאי לקרוא: 

המפגש עם עדימה עשה מהפך בחיי , יצר תפנית משמעותית והפיח בי תקווה ושמחה של מציאת דרך. אני משתמשת בכלים שרכשתי כאן לריפוי עצמי ורואה את השינוי מתהווה ,לאט ובטוח. אמנם יש קפיצות לתבניות מוכרות ואמונות חוסמות אולם יש לי את היכולת להתבונן לראות ולעשות את השינוי . יכולת זו מגבירה את הנחישות להלך בבטחה בדרך אחרת . הכלים הטיפוליים מלווים אותי יום יום והם חלק מחיי. החיים שלי ממשיכים לזרום עם דאגות וקשיים אולם איני נשאבת אליהם . יש לי היום יכולת להתחבר לשקט הפנימי שלי, לשלווה ולשמחה אמיתית.
במהלך הקורס נסעתי לחופשה , ערב הנסיעה עברתי חוויה מדאיגה בבית . השתמשתי בטיול בכלים וקרו לי ניסים. הצלחתי לשחרר את הדאגה ולהיות בנוכחות, להינות מהרגע וזאת הייתה תחושה מרגשת . המחברת הייתה איתי לאורך כול השבוע וזה הזמן ליישם את הקורס בחיים , זה היה סיכום מעשי מקדם ונפלא. תודה לך זיו , הדוגמא האישית והאישיות שלך שמשו לי השראה ואפשרו את השינוי. חנה.

מתוך אתר הבית של עדימה.