מהם חיים בריאים?

הרצון לחיות חיים בריאים וטובים יותר הוא מנת חלקם של רבים. במדריך זה נציג בפניכם את מיטב הטיפים מפי המומחים, לצורך יצירת שגרת חיים בריאה.

חיים בריאים מתחילים קודם כל מניקוי רעלים

בשנים האחרונות אחד הנושאים המדוברים ביותר בעולם הוא ללא ספק איכות החיים ואורח החיים, וזאת כתוצאה מהבנה כי שגרת החיים השוחקת עשויה להוביל להופעה של בעיות בריאותיות קשות אשר משפיעות באופן משמעותי על איכות החיים. משום כך, ניהול אורח חיים בריא נחשב לאחד הנושאים הנחקרים בעולם, ובעיקר התחום של הרפואה הטבעית. באמצעות הרפואה הטבעית ניתן לנהל אורח חיים בריא ומאוזן, כל זאת באמצעות שימוש בקשת רחבה של טיפולים אשר מאפשרים לכל אחד ואחת לתפוס את עצמו בידיים מבחינה בריאותית. אחד הנדבכים החשובים ביותר לצורך קיום אורח חיים בריא נוגע לניקוי רעלים. ניקוי רעלים הינו תהליך אשר נמצא בשורה של מחקרים כיעיל לצורך שיפור התפקוד הקוגניטיבי והגופני, כחלק מריפוי טבעי של הגוף באמצעות ניקוי רעלים. ניקוי רעלים מבוסס על הנחה כי הגוף שואף תמיד לחזור לאיזון, ולכן באמצעות ניקוי רעלים אשר מתבצע באמצעות הימנעות ממאכלים מעובדים, מטוגנים ומשקאות ממותקים מכל סוג בשילוב של מיצים סחוטים טריים וכן צריכה מוגברת של פירות, ירקות, אוכל חי, קטניות ושומנים טבעיים יתרום באופן משמעותי לאיכות החיים שלכם, ואף לתחושה של עוררות וחיות אשר מתרחשת זמן קצר לאחר תחילת ניקוי רעלים. ניקוי רעלים יכול להתבצע במשך מספר ימים מרוכז או שבועות, בהתאם לתוכנית ניקוי רעלים אשר מלווה ע”י אנשי מקצוע. ישנן תוכניות ניקוי רעלים אשר נחשבות לדרמטיות יותר, ולכן חשוב להקשיב קודם כל לעצמכם ולהבין מהו קצה גבול היכולת שלכם מבחינת הניקוי, כך שתוכלו להבטיח כי התהליך יהיה מוצלח ואפקטיבי. בשנים האחרונות נפתחו לא מעט חברות אשר מציעות שירות של ניקוי רעלים, כולל משלוח של מיצים ומזון עד הבית.

כיצד ניתן לנהל אורח חיים בריא לאורך זמן?

כאמור, באמצעות כניסה לתוכנית של ניקוי רעלים ניתן לעזור באופן ממשי להחזרת האיזון לגוף, אולם מדובר בתהליך אשר צריך להתבצע באופן מפוקח ותוך שימת דגש על מנוחה, ביצוע פעילות גופנית באופן סדיר וכן הימנעות מלחץ. לחץ נחשב לאחד הגורמים המובילים להופעה של התקפי לב ומחלות זיהומיות, ולכן חשוב מאוד להקפיד על תרגילי נשימה, וכן תרגול יוגה. יוגה כמו גם פילאטיס נמצאו כיעילים לצורך איכות חיים בריאה, הן בשל העבודה על גמישות הגוף והן בשל תרגילי הנשימה. באמצעות ניהול אורח חיים בריא אשר כולל ליווי מקצועי מצד מאמני כושר, תזונאים וכן עבודה עצמית חזקה אשר נועדה ליצור חיבור בין גוף לנפש, תוכלו לחיות חיים בריאים לאורך זמן, ואפילו לעורר באחרים השראה להצטרפות לאורח החיים הזה.