בואו לגלות את סוד האושר הפנימי – סדנה מיוחדת במינה 1-5.12

 

ניסים אמוןהצטרפו אלינו ואל ניסים אמון למסע מרתק שיעזור לכם להכיר טוב יותר את עצמכם ויאפשר לכם לרכוש כלים לחיים בריאים, מאוזנים ושלווים יותר

 

נרגשים לארח את הזן מאסטר הישראלי ניסים אמון, ראש בית הספר לטרילותרפיה מחבר רב המכר “חכמת המזרח” ומהמרצים המבוקשים והמפורסמים בתחום, לסדנה מיוחדת במינה המשלבת בין התכנים המוכרים והאהובים שלנו למגוון הרצאות תוכן ומדיטציות ייחודיות.

 

הצטרפו אלינו ב-1.12 ובואו לחזק את הביטחון העצמי וללמוד על עצמכם עם ניסים אמון שיקח אותנו אל מסע מרתק פנימה. נתחיל בצומת בה הפסיכולוגיה המערבית והרוחניות נפגשות ונצא לשוטט במרחבים הגוף והנפש המיוחדים. נבקר במרתפי הלב, במחסן הזיכרונות הנעולים, במנהרות תת המודע, ובהיכל האהבה. נלמד להכיר את עצמנו טוב יותר, נייצר חיבור הראש לרגש ונחזיר את האהבה הביתה.

 

במהלך הסדנה נשלב בין הרצאות תוכן עיוניות ונתנסה במגוון סוגי מדיטציות. לכן, כדאי שתביאו אתכם בגדים שיאפשרו לכם להרגיש בהם בנוח והפעם אנחנו ממליצים שגם לא תשכחו מחברת וכלי כתיבה, כי את מה שתעברו בסדנה אסור לכם לשכוח.

לפרטים נוספים ושריון מקום:

הרשמו למגזין שלנו וקבלו ספר מתכונים דיגיטלי איכותי

אנו שולחים חדשות ועדכונים פעם בחודש. בניוז שלנו תקבלו תוכן איכותי מאד שנכתב על ידי הצוות המקצועי שלנו. 

“טבעוני-לי” הוא הדרך שלנו לעזור לך לסגל ולשמר אורח חיים בריא יותר, אנרגטי יותר ושליו יותר. מגזין “טבעוני-לי” הוא הדרך שלנו לשמור איתך על קשר ולעדכן אותך על מה חדש אצלנו. בנוסף, “טבעוני-לי” הוא מגזין עם הפתעות(!) לכן אנו נשמח להעניק לך מגוון הנחות ומבצעים מיוחדים, טיפים, המלצות ומתכונים שונים כל חודש דרך המגזין.