עגלת קניות0 פריטים|0.00 ש"ח
חיפוש
חדשות החווה
קהל היעד
הרשמה לסדנא ומידע נוסף
ניקוי רעלים מהגוף
מרכז טיפולים
חנות הטבע של חוות הבריאות
מחירון סדנאות ניקוי גוף
אורחים מספרים
התמודדות עם השמנת יתר
טיפול באתגרים רפואיים בשיטה טבעית
צוות חוות הבריאות
מאמרי בריאות
כתבות על חוות הבריאות
גלריית סרטונים
מתכוני בריאות
גלריית תמונות
טבעוני-לי המגזין שלנו
קישורים מומלצים
אתם נמצאים ב:    מאמרי בריאות  >>  סטרס ולחץ נפשי

התמודדות עם סטרס ולחץ נפשי לשיטת מצפה אלומות

החיים המודרנים מזמנים לנו אפשרויות שלא היו קיימות לפני כן. במידה רבה, קל לנו יותר משהיה לדורות שקדמו לנו. יחד עם זאת, ההתקדמות הטכנולוגית והתעשייתית משפיעה עלינו בדרכים שאינן תמיד חיוביות.
השפעה אחת, היא המעבר למזון תעשייתי, מהיר ולא בריא (תוכלו לקרא על זה עוד במאמרי דיאטה ותזונה נכונה), השפעה אחרת היא הלחץ העצום שרבים מאיתנו נתונים בו.

כולנו סובלים ברמה זו או אחרת מסטרס ומלחץ נפשי בתקופות שונות בחיים שלנו. בנקודה בה המצב הנפשי משפיע על הבריאות שלנו, כדאי שנעצור ונבדוק את ההתנהלות שלנו.
במצפה אלומות אנחנו מאמינים בקשר ההדוק בין גוף ונפש. במידה ואדם מרגיש תחושות סטרס תקופה ארוכה, סביר להניח שבשלב מסוים יהיו לזה גם ביטויים גופניים. באותו אופן, לא ניתן לטפל בבעיות רפואיות מבלי להתייחס לצד הרגשי שלהן, כי הנפש היא מרכיב מכריע לריפוי הגוף.

הסדנאות שנערכות בחוות הבריאות משלבות את עקרונות התזונה הנכונה עם דגש רב על התמודדות עם לחצים, אי שקט וחוסר נוחות רגשיים ונפשיים. במצפה אלומות, אנחנו מציעים ניקוי של הגוף לא רק מרעלים שנכנסים לגופנו בגלל תזונה לקויה, אלא גם "ניקוי רעלים מנטאלי" - ניקוי של הנפש.
הסדנאות נערכות בנוף מרהיב מול חופי הכנרת באוירת שלוה ורוגע, ומאפשרות להתנתק מחיי היומיום, להקשיב לעצמנו, לטפל בגוף ולהתפנות למחשבה צלולה שתעזור גם לרפא את הנפש.

תוכנית הסדנה | קהל יעד | שיטות לניקוי רעלים מהגוף | מרכז טיפולים הוליסטיים

מאמרי בריאות בנושא סטרס ולחץ נפשי

כיצד משפיע הסטרס על בריאותנו
קיים קשר חזק בין סטרס למחלות כמו סוכרת סוג 1 (סוכרת נעורים), סוכרת סוג 2, יתר לחץ דם, התקפי לב, בעיות שיניים, בעיות בתפקוד מיני, סרטן ועוד. מה ניתן לעשות?
סטרס או המחלה של המאה ה- 21
סטרס הינו מצב נפשי אשר רובנו חווים אותו באופן יומי- בחוות הבריאות מצפה אלומות הקמנו מערכת אשר יודעת לתת מענה טבעי - שינוי אשר מתחיל בך, הפתרון האמיתי לסטרס נמצא בך. בחוות הבריאות מצפה אלומות אנו מאמינים בריפוי טבעי "היה אתה הרופא של עצמך"
מתח ותזונה
כמה פעמים סיימת את יום העבודה המתיש ועמוס המתחים, הטלפון המלחיץ מהבוס, המזכירה ששכחה למסור הודעה חשובה, הספק שלא השיב לך בזמן – היכן? בסניף הקרוב של רשת הגלידות או ההמבורגרים – פורק את המתח על מנה ענקית ומכלה בה את כעסיך
לחץ נפשי בעבודה כמקדם למחלות לב וחופשה

מחקר אודות מתח כרוני הנובע מלחץ בעבודה של ה- British Medical Journal שכלל 10,308 אזרחים בריטים בגילאי 35-55, מצביע כי מתח כרוני מוביל להתפתחות מחלות לב וסוכרת מסוג 2 .

על כוחו של הקורטיזול- "הורמון הלחץ".
 מתח וחרדה משפיעים באופן מובהק על השמנה .מחקרים רפואיים בינלאומיים מגלים נתונים אלה על בסיס מעקבים ארוכי שנים שנערכו על קבוצות מחקר במרכזים הרפואיים המובילים בעולם. מתח נפשי גורם לעליה במשקל. עליה במשקל גורמת להתפתחות מחלות כרוניות.
הדפס   הוסף למועדפים  

משפרי איכות חיים

גוף ונפש
הפגת מתחים
עייפות כרונית
חיזוק המערכת החיסונית

אתגרים רפואיים

סוכרת
כולסטרול
לחץ דם
לחץ דם גבוה
שומנים בדם

תזונה נכונה

סדנאות תזונה נכונה
דיאטה טבעית
מזון חי – raw food
מתכוני בריאות
דיאטה עם מצפה אלומות
אכילת יתר

שיטת מצפה אלומות

שיטת אן ויגמור
ניקוי רעלים
צום מיצים
הידרוקולוניק (קולון הידרותרפיה)
עשב חיטה

שירותים נוספים

חנות טבע
טיפולי קוסמטיקה טבעית
מרכז טיפולים הוליסטיים

אודותינו ויצירת קשר

אודות חוות הבריאות
תנאי שימוש
צור קשר
איך מגיעים

© כל הזכויות שמורות 2006-2013, חוות הבריאות מצפה אלומות תזונה נכונה, טבעית ובריאה. טל: 04-6653364, כתובת: מצפה אלומות, ת.ד. 41 קיבוץ אלומות, 15223 | מפת אתר

facebook google+ youtube

סידיטק - בניית אתרים :singed by